Aktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne fakty

Autor Patryk Stachera - 9 Listopada 2018

Gwiazda z serialu "Ranczo" przeżyła kryzys, który negatywnie wpłynął na jej życie. Ilona Ostrowska rozwijała swoją karierę w zawrotnym tempie. Problemy rodzinne sprawiły, że jej kariera odrobinę zwolniła. Prywatny dramat okazał się poważnym ciosem dla aktorki. Co właściwie się wydarzyło?

Ilona Ostrowska swoją karierę zaczynała w 1998 roku. Mając 24 lata, zadebiutowała w serialu "Życie jak poker", który był emitowany na antenie Polsatu. Rozwijała się zawodowo, ale na prywatne relacje również nie mogła narzekać.

Los od samego początku nie był przyjazny dla Ostrowskiej. Szanse na większą karierę zniszczył nieszczęśliwy wypadek. Z powodu zbyt dużej odległości nie udało jej się stworzyć stałego związku z jej pierwszą miłością.

Pomimo licznych przeszkód, pięła się po szczeblach aktorskiej kariery i stawała się coraz bardziej rozpoznawalna. Obecnie możemy przypuszczać, że najlepszą decyzją w jej karierze był udział w przesłuchaniu do serialu TVP1. Dostając główną rolę w "Ranczu", zyskała grono fanów i stała się sławna.

Wydawać by się mogło, że na drodze do spełnienia w życiu nie stanie już nic. Jednak kilka lat później Ilona musiała stanąć oko w oko z kryzysem, który podburzył jej przekonania na temat szczęścia.

Przejdź na następną stronę, by dowiedzieć się o dramatycznych wydarzeniach, z którymi musiała zmierzyć się aktorka.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News