Lucy z "Rancza" rozwiodła się z mężem przez aktorkę z "M jak miłość"? Romans, który wstrząsnął mediami

Ranczo
Kadr z serialu "Ranczo"
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ranczo jest serialem, dzięki któremu mieliśmy okazje bliżej poznać postać jednej z aktorek. Ilona Ostrowska, wcielająca się w rolę Lucy, niewątpliwie zyskała ogromną sympatię widzów produkcji, która cieszyła się dużą popularnością. W życiu prywatnym kobieta musiała zmierzyć się z ciężką sytuacją, jaką była zdrada męża. W głowie zawróciła mu jedna z aktorek serialu M jak miłość. Kobieta doprowadziła do rozpadu ich małżeństwa, a ten gorący romans wstrząsnął mediami. Przedstawiamy szczegóły dotyczące tego incydentu.

Ranczo emitowane było na antenie TVP przez 10 lat. Produkcja serialu trwała od 2006 do 2016 roku. Komediowo-obyczajowa fabuła w reżyserii Wojciecha Adamczyka spodobała się widzom, którzy regularnie zasiadali przed odbiornikami w oczekiwaniu na emisję kolejnego odcinka. Widzowie szczególnie polubili główną bohaterkę graną przez Ilonę Ostrowską. Lucy była Amerykanką polskiego pochodzenia, która odziedziczyła po swojej babci dworek w niewielkiej polskiej wsi. Początkowo planowała go sprzedać, zdecydowała się jednak zamieszkać w Polsce na stałe.

Perypetie Lucy w Wilkowyjach cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów - podobnie zresztą jak życie prywatne aktorki wcielającej się w jej postać. Ostrowska nie zawsze w życiu miała łatwo i kolorowo. Kiedy już myślała, że ułożyła sobie życie u boku przystojnego mężczyzny, z którym wzięła ślub, w ich związku pojawiła się osoba trzecia. Młoda aktorka serialu M jak miłość swoim romansem z mężem Ilony, Jackiem Borcuchem, przyczyniła się do rozpadu ich małżeństwa. Mężczyzna przez jakiś czas był w związku z młodszą kobietą, jednak ich miłość długo nie przetrwała.

Ostrowska bardzo ciężko zniosła zaistniałą sytuację i przez długi czas nie mogła się z tym pogodzić. Najgorsze w tym wszystkim było prawdopodobnie to, że para ma razem dziecko. Mimo rozwodu zachowali się jednak bardzo dojrzale, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność związaną z byciem rodzicem. Jak mawia jedno ze słynnych powiedzeń, czas leczy rany i tak również było w tym przypadku. Co prawda para nie zdecydowała się na powrót do siebie, ale wiadomo, że są w dobrych kontaktach. Jakiś czas temu odbyła się Komunia Święta ich córki, którą spędzili w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Aktorska para byłych małżonków z dumą patrzyła na swoją córkę, a i sobie nie szczędzili miłych, przyjacielskich gestów.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak wyglądało ich rozstanie i kto był główną przyczyną tej sytuacji.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Córka Marty Kaczyńskiej zrobiła coś niepokojącego. Matka ją do tego zmusiła?
2. Daniel Martyniuk zniknął. Co dzieje się z synem króla disco-polo?
3. Największe afery związane z "Tańcem z gwiazdami". Wątpliwe SMS-y, romanse, narkotyki i oszustwa
 

 

Następna strona