Bardzo smutne wieści dla fanów Rancza. Franciszek Pieczka może już nie wrócić do serialu

Ranczo
youtube.com/serialetvp
Wstecz

1 z 7

Dalej

Franciszek Pieczka nie wróci do serialu?

Wiadomość o tym, że serial Ranczo powraca do telewizji publicznej, była jedną z najweselszych, jaką dostali widzowie TVP. Kultowa produkcja przedstawiająca losy mieszkańców Wilkowyj powinna pojawić się na ekranach już w 2020 roku. Smutną nowiną jest ta, że w trakcie zdjęć może zabraknąć jednego z kultowych aktorów. Dużo mówi się o tym, że Franciszek Pieczka już nie wróci do serialu.

Powrót superprodukcji TVP - Ranczo, został potwierdzony przez odtwórczynię roli Lucy - Ilonę Ostrowską, która przyznała, że telewizja publiczna pracuje nad zdjęciami do sitcomu. Sama została poproszona o to, aby nic nie podejmować żadnych zobowiązań aktorskich wiosną 2020 roku. 

- Ja też jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy - mówi odtwórczyni roli Lucy

Okazuje się jednak, że nie wszyscy aktorzy wrócą na plan filmowy. Mówi się o tym, że Franciszek Pieczka, który wcielał się w rolę Japycza, niestety nie wróci do sitcomu. Czemu artysty zabraknie? Powodów i wskazówek dla fanów jest co najmniej kilka.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, co może stać za brakiem Pieczki w serialu

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
Następna strona