Żona Królikowskiego przerwała milczenie. Ujawniła, jak wygląda jej życie po śmierci męża

Ranczo
Instagram malgorzata_ok
Wstecz

1 z 7

Dalej

Jak radzi sobie wdowa po aktorze, którego wszyscy pokochaliśmy za rolę w serialu "Ranczo"

Niedawno odszedł aktor, którego widzowie pokochali za rolę w serialu "Ranczo". Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w szpitalu w wyniku ciężkiej choroby o podłożu neurologicznym. Opuścił żonę i pięcioro dzieci. Przez całe swoje życie artysta związany był z jedną kobietą - Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Tę tragedię bardzo przeżyła cała rodzina. Małgorzata udzieliła pierwszego, krótkiego wywiadu po śmierci męża.

Pogrzeb popularnego aktora, grającego m.in. w serialu "Ranczo" miał charakter państwowy. Na uroczystości pojawiły się największe nazwiska ze środowisk politycznych, dziennikarskich i aktorskich. Pawła Królikowskiego pożegnali m.in. Andrzej Duda, Karolina Korwin-Piotrowska a także jego przyjaciele z planu zdjęciowego, Artur Barciś oraz Ilona Ostrowska.

Świat po śmierci gwiazdy serialu "Ranczo"

Śmierć Pawła Królikowskiego, który grał Kusego w serialu "Ranczo" przeżyła nie tylko jego rodzina. Wszyscy do samego końca mieli nadzieję, że aktor podniesie się z choroby. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, planowała leczenie i intensywną rehabilitację w Niemczech, po wyjściu męża ze szpitala. Niestety Paweł Królikowski już nigdy nie opuścił oddziału.

Zarówno na planie popularnego serialu "Ranczo", jak i w życiu prywatnym, Paweł Królikowskim roztaczał wokół siebie szczególną aurę. Osoby, które znały aktora prywatnie, podkreślały, że był nie tylko wielkim artystą, ale także pogodnym i wielkodusznym człowiekiem. Po jego śmierci żona oraz pięcioro dzieci, Antek, Julia, Marcelina, Ksawery i Jan muszą teraz układać życie na nowo.

Pierwszy raz od czasu tragedii, która dotknęła gwiazdę serialu "Ranczo" Małgorzata Ostrowska-Królikowska zgodziła się udzielić mediom krótkiego wywiadu. Wdowa po aktorze opowiedziała, jak radzi sobie po śmierci męża i jak obecnie wygląda jej życie. Powiedziała, co pomaga jej znaleźć wyciszenie w tych trudnych chwilach.

Kliknij "Dalej", aby zobaczyć pierwszy wywiad Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej po śmierci męża

Zobacz także:

  1. Znalazł psa na wysypisku śmieci, jego stan był krytyczny. Lekarza zdruzgotał jego widok, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Osoby wyzdrowiałe z koronawirusa zdradziły całą prawdę. 13. objawów, które trzeba zapamiętać
  3. Jamnik bardzo nudził się na spacerach. Znalazł genialną zabawę, zdjęcia rozkładają na łopatki
  4. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów

źródło: Radio Zet

Następna strona