Największe dramaty gwiazd serialu "Ranczo". Straciły najbliższą osobę

Gwiazdy Ranczo Żak
Kadr z serialu "Ranczo"
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazdy serialu "Ranczo" już od ponad trzydziestu lat żyją w szczęśliwym związku małżeńskim. Cezary i Katarzyna Żakowie bardzo dobrze się ze sobą dogadują, o czym może świadczyć 32. rocznica ich ślubu, którą mieli okazję świętować w zeszłym roku. Niestety, w ostatnich latach przeżywali również koszmarnie trudne chwile związane ze stratą niezwykle bliskiej im osoby. Zapraszamy do naszej galerii, w której dowiecie się więcej o wspólnym życiu aktorów kultowej już produkcji TVP, którzy poradzić sobie musieli z okropnymi dramatami. 

Cezary Żak poznał swoją żonę na studiach aktorskich w 1983 roku. Para od samego początku wiedziała, że jest dla siebie stworzona - doskonale się ze sobą dogadywali i tworzyli zgrany zespół. Podobno zakochali się w sobie już od pierwszego wejrzenia, a niedługo później wzięli ślub, którego nie pochwalali rodzice ze względu na ich młody wiek. Im jednak to nie przeszkadzało, bo wiedzieli, że razem mają wszystko.

Na początku nie było im przesadnie łatwo. Musieli sami zarobić na swoje wesele, podróże i wszystko, co było im potrzebne do szczęścia. Para pracowała wówczas we Francji u wujka Cezarego, który był wtedy dyrektorem ośrodka dla Polonii w Le Touqet nad kanałem La Manche. Zakochani swoje pierwsze pieniądze przeznaczyli na zwiedzanie Paryża, o czym oboje zawsze marzyli. Choć pieniędzy nie było wtedy jeszcze tak wiele, oni cieszyli się nawet z najdrobniejszych rzeczy i na każdym kroku podkreślali, że największą wartość ma ich miłość. To właśnie do dawało im ogromne szczęście, satysfakcję i możliwość cieszenia się nawet z najdrobniejszych sukcesów. 

Obecnie żyją szczęśliwie już od ponad trzydziestu lat, a w zeszłym roku obchodzili już 32. rocznicę swojego ślubu, wszystko więc wskazuje na to, że jest to miłość na całe życie. Oczywiście, czasami pojawiały się w mediach plotki o ich rozstaniu czy kryzysach i niesnaskach, ale nigdy nie były przez małżeństwo komentowane, większość traktuje je więc jedynie jako nieprawdziwe pogłoski, które mają na celu wywołanie skandalu obyczajowego, do którego parze celebrytów jest zdecydowanie daleko. 

Życie zawodowe również ułożyło im się niezwykle dobrze, czego niejeden fan mógłby im pozazdrościć. Udało im się spędzić razem na planie dobrych kilka lat i zawsze chwalili sobie swoją pracę. Zagrali razem w popularnym serialu Polsatu "Miodowe lata", w którym wcielili się w małżeństwo Krawczyków. Przez lata wyrobili sobie dzięki niemu opinię jednych z najbardziej pozytywnych gwiazd w polskim świecie show-biznesu. Gdy już ich pozycja na rynku była wypracowana i mogli cieszyć się mianem gwiazd o nieposzlakowanej opinii, niespodziewanie znaleźli się też w obsadzie przebojowej produkcji TVP "Ranczo", choć akurat w tym przypadku niezbyt często widywali się podczas zdjęć. Tam także pokazali, że ich umiejętności aktorskie są ponadprzeciętne, a żadne wyzwanie nie jest im straszne. 

Po zakończeniu serialu "Ranczo" 27 listopada 2016 roku małżeństwo zdecydowało się skupić w większym stopniu na swoich pasjach, co oczywiście spotkało się ze smutkiem widzów, którzy liczyli na kolejne sezony serialu Telewizji Polskiej. Aktorka tymczasem zdecydowała się na wydanie własnej, autorskiej płyty, na której poruszyła wiele osobistych i delikatnych tematów. Śpiewała m.in. o kobiecych tęsknotach i miłości. Cezary Żak również zaczął spełniać swoje największe marzenia i zajął się reżyserowaniem sztuki teatralnej. Niejednokrotnie w wywiadach wspominał, że jest to coś, co w życiu chciałby kiedyś zrobić, aż w końcu nadarzyła się ku temu idealna okazja, której nie mógł zmarnować. 

Para ma bardzo udane życie towarzyskie oraz zawodowe, niestety jednak nigdy nie może być idealnie. W ostatnich latach spotkała ich straszna tragedia, której współczuli im wszyscy, liczni fani. Aktorka straciła bardzo bliską jej osobę i długo nie mogła pozbierać się po tej ogromnej stracie. Zapraszamy wszystkich czytelników do naszej galerii poświęconej tym niezwykle smutnym, ale i ważnym momentom z życia uwielbianych celebrytów i aktorów: Cezarego i Katarzyny Żaków.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona