Ile lat ma Lucy z serialu "Ranczo"? Jej córka jest już prawie dorosła!

Ranczo
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ranczo pojawiło się na antenie Telewizji Polskiej w 2006 roku i od razu zaskarbiło sobie sympatię milionów widzów. Chociaż od emisji ostatniego odcinka minęły już 3 lata, to o serialu nie w sposób zapomnieć. Fani produkcji nie mogą pogodzić się z tym, że nie poznają już dalszych losów ich ulubionych bohaterów i wciąż mają nadzieję, że zarówno aktorzy, jak i scenarzyści, podejmą się kontynuacji przygód Lucy, Kusego, a także księdza w roli biskupa oraz wójta w roli prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Trzeba przyznać, że dalsze poprowadzenie tak ciekawych, a zarazem trudnych wątków byłoby prawdziwą gratką dla twórców sitcomu.

Ranczo, chociaż nie jest emitowane już od 2016 roku, wciąż uchodzi za jeden z najlepszych polskich seriali, jaki kiedykolwiek powstał. Powtórki wypuszczane na stacjach TVP oraz TVP Seriale cieszą się bardzo dużą oglądalnością, co jest tylko potwierdzeniem tego, że tematy poruszane w serialu są wciąż aktualne, przez co Polacy chętnie sięgają akurat po tę produkcję.

Ranczo niosło za sobą coś więcej niż dużą oglądalność dla stacji oraz zyski dla produkcji. Serial sprawił, iż wielu aktorów miało szansę na "swoje 5 minut", co wielu z nich bardzo dobrze wykorzystało. Przykładem tego może być Ilona Ostrowska, która dziś kojarzona jest przede wszystkim z rolą Lucy z Wilkowyj. Chociaż aktorka grała też w innych produkcjach, również w filmowych (np. w filmie "Ile waży koń trojański"), to jednak największą sławę przyniosło jej właśnie Ranczo. 

Jak dziś wygląda życie Ilony Ostrowskiej? Ile ma lat? Jak wygląda jej rodzina? 

Kliknij "następna strona", aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mieszkańcy byli przerażeni i twierdzili, że po ich okolicy grasuje wilkołak. Został schwytany, a zdjęcia jego przemiany zadziwiają
2. 20 najlepszych zdjęć rodzinnych odtworzonych po latach. 17. było najtrudniejsze do wykonania
3. Rodzice trzymali w rękach zwłoki nowo narodzonego synka. Kiedy się z nim żegnali wydarzyło się coś nieprawdopodobnego
 

Następna strona