Widzowie serialu "Ranczo" do dzisiaj nie mogą się pozbierać. Czarna seria śmierci zabrała największe gwiazdy serialu

"Ranczo" zabiera najlepszych?
youtube.com/Bob Quatro
Wstecz

1 z 11

Dalej

"Ranczo" zabiera najlepszych?

"Ranczo" jest jednym z najchętniej oglądanych seriali TVP. Przez całe 10 lat i 130 odcinków cieszyło oko widzów przed telewizorami. Niestety teraz są przekonani, że nad serialem wisi jakieś fatum.

Nad serialem "Ranczo" wisi klątwa? Fani produkcji są tego pewni. W ostatnich trzech latach odeszło aż 5 osób ściśle powiązanych z planem serialu. Nie chodzi jedynie o aktorów - przedwcześnie odeszli również ci, którzy dbali o produkcję za kamerami.

Fani ubolewają i dziwią się, że w tak krótkim czasie odeszło 5 wybitnych postaci z sukcesami na kontach. Najmłodsza "ofiara" miała tylko 42 lata, najstarsza - 67. Dla tych, którzy co wieczór zasiadali do nowych odcinków i powtórek serii, szokiem było, że żadna z tych osób nie dożyła 70. roku życia.

Aktorzy i współtwórcy nie zmarli w wyniku wypadku. Jeden przypadek to bardzo młoda i tajemnicza śmierć, której przyczyny do tej pory nie zostały ujawnione. Charakterystycznego aktora nie zobaczymy już nigdy więcej na małych domowych ekranach.

Niektórzy znawcy seriali porównują czarną serię śmierci do zgonów gwiazd serialu "Zatoka serc". Aktorzy z tej drugiej produkcji również odeszli w bardzo szybkim czasie, niektórzy tuż po 30. urodzinach, a niektóre z 6 tajemniczych śmierci do tej pory nie zostały wyjaśnione.

To smutne, że tak wybitni twórcy i aktorzy odchodzą tak wcześnie. Mieli wiele planów i produkcji do ogrania i wyprodukowania - efektów ich starań nie zobaczymy już nigdy.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszą gwiazdę, która odeszła przedwcześnie.

Zobacz także:

  1. Jej dziecko urodziło się zdrowe. Jednak w tej samej chwili urodził się ktoś jeszcze
  2. 9 szybkich fryzur dla zabieganych kobiet. Zrobisz je w kilka minut, a będziesz wyglądać jak po wizycie u fryzjera
  3. Wydłużanie nóg, wszczepianie ozdób w gałki oczne. 8 najgorszych typów operacji
  4. Wiadomo czym są stworzenia na zdjęciu. Powalający widok

Źródło: Google

Następna strona