Aktor "Rancza" miał tragiczny wypadek, ledwo uszedł z życiem. Fakty z jego życia wprawiają w osłupienie

Ranczo
Instagram / Radosław Pazura
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ranczo to nie tylko serial, który jest wszystkim dobrze znany, ale również film fabularny, który swoją premierę miał w 2007 roku. Jeden z aktorów, Radosław Pazura, uległ strasznemu wypadkowi i ledwo uszedł z życiem. To wydarzenie zmieniło jego cały świat. Mężczyzna zaczął zupełnie inaczej spoglądać na otoczenie i przede wszystkim, na Boga. Fakty dotyczące wypadku i jego życia mogą wielu zadziwić. Przedstawiamy te najciekawsze.

Ranczo Wilkowyje to film fabularny, który został wyreżyserowany przez Wojciecha Adamczyka. Jego fabuła nawiązuje do emitowanego przez TVP serialu telewizyjnego. Film został nagrany pomiędzy realizacją 1. a 2. sezonu. Jednym z głównych aktorów jest Radosław Pazura. Mężczyzna wcielił się w postać męża Lucy, który miał na imię Louis.

Radosław jest bratem Cezarego, który również jest aktorem. Dzieciństwo spędził w miejscowości Niewiadów, tam też uczęszczał do szkoły podstawowej. W tym okresie jego zainteresowania skierowane były w stronę sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Był nawet członkiem klubu sportowego KS Stal Niewiadów. Od 1993 roku jest związany z aktorką Dorotą Chotecką, którą poślubił w 2003 roku. Owocem ich miłości jest córka, Klara Maria, która urodziła się 21 stycznia 2007 roku.

Para spotykała się ze sobą na długo przed ślubem. Los postawił ich na swojej drodze w latach 90., gdy oboje byli studentami warszawskiej PWST. Starsza od niego o trzy lata Dorota zawróciła mu w głowie do tego stopnia, że młodszy brat Cezarego Pazury nie chciał nawet patrzeć na inne kobiety.

- Błysnęłaś urodą, byłaś piękną kobietą. Taką niedostępną - wspomina początki znajomości Radosław.

To, w jakim momencie postanowili się pobrać, może wielu zszokować. Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych.

24 stycznia 2003 roku doszło do tego tragicznego zdarzenia. Było to niedaleko Ostródy, gdzie samochód prowadzony przez piosenkarza i aktora, Waldemara Goszcza, zderzył się z innym samochodem. Goszcz zginął na miejscu. Razem z nimi jechał muzyk i producent muzyczny Filip Siejka, który, tak jak Pazura, przeżył wypadek.

Mężczyzna po wypadku uległ całkowitej przemianie. Po zajrzeniu w oczy śmierci, jego życie zmieniło się o 180 stopni. Sam przyznaje, że nie jest już tym samym człowiekiem, którym był przed wypadkiem. Bardzo często ludzie, którzy przeżyli straszny wypadek, zaczynają nagle wierzyć w Boga i zmieniać swoje życie na lepsze. Dzieje się tak w dużej mierze przez strach i szok pourazowy, który potrafi otworzyć oczy na poszczególne sprawy. W jego przypadku było podobnie, zauważyła to nawet jego małżonka.

Przedstawiamy szokujące fakty dotyczące wypadku gwiazdora, niektóre z nich wprawiają w osłupienie. Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej o tym tragicznym wydarzeniu.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jak schudła Dominika Gwit? Aktorka straciła 50 kilogramów, szokująca recepta jej sukcesu
2. Jackowski znów mówi o wojnie. Jego słowa budzą niepokój
3. Nowotwór oka łatwo pomylić z innymi chorobami. Sprawdź jak wyglądają pierwsze objawy

Następna strona