Dojmujące wyznanie Królikowskiego przed trafieniem do szpitala. Przyznał się, że bardzo cierpi, wyjawił co mu jest

Ranczo
wikipedia
Reklama
Wstecz

1 z 4

Dalej

Dojmujące wyznanie Królikowskiego przed trafieniem do szpitala

"Ranczo" miało doczekać się kontynuacji, ku wielkiej radości wszystkich widzów TVP. Niestety, wiadomości o tym, że Paweł Królikowski trafił do szpitala, sprawiły, że wznowienie produkcji stanęło pod jeszcze większym znakiem zapytania. Nie wiadomo, czy odtwórca roli Kusego wróci do serialu "Ranczo". 

Paweł Królikowski tuż przed Świętami Bożego Narodzenia trafił pilnie do szpitala. Pierwsze informacje, jakie pojawiły się na temat jego stanu zdrowia do najlepszych nie należały. Aktor trafił na oddział neurochirurgii, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Nikt nie wiedział, w jakim jest stanie, dopóki głosu nie zabrał jego syn, Antoni. 

To Antonii Królikowski, jako pierwszy powiadomił, że stan jego ojca się poprawia. Niestety aktor nie wyszedł ze szpitala przed świętami. Ostatnie informacje, jakie się pojawiły przekazała żona aktora znanego z serialu "Ranczo". Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała, że jej mąż będzie wymagał rehabilitacji za granicą. 

Wszystkie te wiadomości bledną, gdy wspominamy ostatnią wypowiedz Pawła Królikowskiego, jeszcze zanim trafił do szpitala. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się co powiedział Paweł Królikowski. 

źródło: superexpress

ZOBACZ TAKŻE:
1. Chcieli adoptować pitbulla, ale musieli spełnić jeden warunek. Gdy usłyszeli jaki, popłakali się ze wzruszenia i śmiechu
2. Koncerty to nie wszystko. Gwiazdy disco polo zarabiają ogromne pieniądze, często w wyjątkowo zaskakujący sposób
3. Widzowie nie mieli pojęcia. Ujawniono, jak zniszczono Janusza z "The Voice Senior", oburzające
4. Na urodziny chorego 9-latka przyszła tylko 1 osoba. Chwilę potem zdarzyła się rzecz, której on i jego rodzice nie zapomną do końca życia
 

Następna strona