Aktor "Rancza" molestował swoją koleżankę z planu? Pikantne fakty, o których nie wiedzą najwięksi fani serialu

Ranczo
Kadr z serialu "Ranczo"
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ranczo jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali. Przez wiele lat przebój małego ekranu przynosił tak wielkie zyski stacji TVP1, że producentom trudno było się z nim rozstać i podejmowali decyzje o kręceniu kolejnych serii. Polacy oglądający serial bardzo zżyli się z bohaterami. Okazuje się jednak, że niektórzy z nich w życiu prywatnym toczyli ze sobą walkę, która swój koniec miała dopiero w sądzie. Przedstawiamy nieprawdopodobne i szokujące wydarzenia, jakie miały miejsce na planie serialu.

Ranczo przedstawiło nam wielu bohaterów, z którymi Polacy w większym lub mniejszym stopniu mogą się utożsamiać. Trudno zaprzeczyć, że to właśnie przedstawianie codziennego życia zwykłych mieszkańców niewielkiej polskiej miejscowości, przysporzyło serialowi tak dużej oglądalności. Serialowe role były odgrywane w bardzo naturalny sposób, dzięki czemu producentom udało się uzyskać produkcję, która cieszyła się tak wielką popularnością.

Niektórzy aktorzy wcielający się w jedne z głównych postaci przez lata toczyli ze sobą walkę, której finał rozgrywał się na sali sądowej. Chociaż na planie serialu musieli zachowywać pozory i grać ze sobą tak, jak gdyby nigdy nic się nie stało, to w rzeczywistości pałali do siebie nienawiścią, która w końcu przelała czarę goryczy i doszło do naprawdę dramatycznych wydarzeń, w które aż ciężko uwierzyć.

Fani serialu, którzy zżyli się z bohaterami, interesują się tym, jak wygląda życie prywatne aktorów odgrywających ich ulubione postacie. Większość z nich skrywa wiele tajemnic, które po wyjściu na światło dzienne szokują wszystkich widzów.

Jeden z aktorów został oskarżony o molestowanie swojej koleżanki z planu, te poważne doniesienia znacznie wpłynęły na reputacje mężczyzny. Przez nie doszło nawet do tragicznych wydarzeń, których skutki mogły być naprawdę różne. Aż ciężko sobie wyobrazić, że tak dramatyczne sytuacje mogły mieć miejsce, podczas gdy na ekranach naszych telewizorów oglądaliśmy uśmiechniętych aktorów.

Można sobie tylko wyobrazić, jak gęsta musiała być atmosfera na planie zdjęciowym ze względu na relacje niektórych aktorów. Na szczęście potrafili profesjonalnie podejść do sprawy i nie wpłynęło to na finalny efekt serialu.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy najbardziej pikantne szczegóły z planu serialu Ranczo, o których nawet najwierniejsi fani nie mieli pojęcia. Szokujące informacje, które na pewno Was zaskoczą. Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, co latami ukrywali aktorzy i jakimi uczuciami się darzyli.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dopiero teraz wiadomo dlaczego naprawdę Janowski odszedł z Jaka to melodia. Szokująca prawda odbiera mowę
2. Rodzinny dramat Beaty Tyszkiewicz. Wydarzenia, które niejednego załamałyby psychicznie
3. Samobójstwo czy zatajony mord? Wstrząsające teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera, ostatnia mrozi krew żyłach

Następna strona