Gwiazdor "Rancza" przeżył chwile grozy. Bał się o życie swego synka

Ranczo
Youtube.com/serialetvp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ranczo jest serialem, który cieszy się ogromną popularnością. Zdecydowanie należy już do kultowych produkcji TVP. Swego czasu gromadził przed telewizorami miliony widzów. Jedna z największych gwiazd serialu przed laty musiała zmierzyć się z wyjątkowo trudną sytuacją. Artur Barciś drżał o życie swego jedynego syna. Przedstawiamy największe dramaty, z jakimi musiał zmierzyć się popularny aktor.

Ranczo osiągnęło niebywały sukces, który stanowi niewątpliwie fenomen polskiej telewizji. W dzisiejszych czasach, gdy wybór programów i seriali jest tak duży, kontynuacje produkcji przez kolejnych 10 sezonów trzeba uznać za ewenement. Trudno się dziwić, że co pewien czas w mediach pojawiają się plotki na temat potencjalnej kontynuacji hitowego serialu. Ilona Ostrowska, odtwórczyni głównej roli Lucy, w rozmowie z SuperExpressem, zdradziła, że gdyby ktoś przygotował dobry scenariusz, to chętnie zgodziłaby się wziąć udział w kontynuacji.

Ostatnia emisja serialu obyła się 2 lata temu. Chociaż upłynęło już sporo czasu i serial miał swoje zakończenie, to widzowie wciąż nie mogą zapomnieć zwariowanych perypetii mieszkańców fikcyjnej miejscowości Wilkowyje, a także pogodzić się z tym, że już więcej nie będą mogli śledzić ich losów. Serial komediowo-obyczajowy początkowo miał zakończyć się po czterech sezonach. Jednak fenomen produkcji skradł serca polskich telewidzów tak bardzo, że nakręcono aż 6 sezonów więcej.

W Telewizji Polskiej mamy sporo seriali, które tak jak Ranczo, opowiadają o problemach zwykłych ludzi, a każda produkcja i tak mimo wszystko odnosi sukces. Widzowie chętnie oglądają coś, z czym będą mogli się utożsamić.

Seriale dla naszego społeczeństwa stały się swego rodzaju odskocznią od rzeczywistości i formą relaksu. Z czasem zaczęliśmy zapraszać do swojego życia bohaterów ulubionego serialu tak często, że stało się to dla nas rutynowym działaniem, z którym ciężko jest się później rozstać. Dni, w których odbywa się emisja tych seriali, są zarezerwowane właśnie na to, żeby obejrzeć ulubioną produkcję.

Ranczo dało nam całą plejadę bohaterów, z którymi Polacy w większym lub mniejszym stopniu mogą się utożsamiać. Trudno zaprzeczyć, że to właśnie przedstawianie codziennego życia zwykłych mieszkańców niewielkiej polskiej miejscowości, przysporzyło serialowi tak wielkiej oglądalności.

Na planie kultowej produkcji mogliśmy zobaczyć wielu znanych aktorów takich jak choćby Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Franciszek Pieczka czy Violetta Arlak. Choć na ogół kojarzymy ich sylwetki z dość zabawnych ról, warto wiedzieć, że na podstawie ich życiorysów można by napisać niejeden wzruszający film.

Do tego typu gwiazd serialu z pewnością możemy zaliczyć Artura Barcisia, który w serialu Ranczo wcielił się w jedną z pierwszoplanowych postaci. Grany przez niego Arkadiusz Czerepach przynajmniej początkowo wzbudzał swoimi działaniami raczej negatywne odczucia. Dorośli widzowie z pewnością znają aktora także z roli Tadeusza Norka, sympatycznego pracownika miejskiej kanalizacji z hitowej produkcji Polsatu "Miodowe lata".

Barciś jest aktorem charakterystycznym, który w kinie i telewizji najczęściej pojawia się na drugim i trzecim planie. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i w dramatycznych. W 1979 roku ukończył Łódzką Szkołę Filmową. Pracował w Teatrze na Targówku i Teatrze Narodowym. Od 1984 roku jest członkiem zespołu Teatru Ateneum w Warszawie. Popularność zyskał dzięki występom w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. Jego żoną jest Beata Dorota Barciś, montażystka filmowa. Owocem ich miłości jest syn, Franciszek, urodziny w 1989 roku.

Choć fani gwiazdora małego ekranu mogą o tym nie wiedzieć, ma on za sobą traumatyczne przeżycia. Przed laty przeżył chwile grozy, gdy życie jego jedynego syna, Franciszka Barcisia, zdawało się wisieć na włosku. Jakiś czas temu aktor sam naraził się na poważny uszczerbek na zdrowiu. Przedstawiamy najbardziej poruszające momenty jego życia.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona