Widzowie pokochali ją w kultowym "Ranczu". Zmieniła się nie do poznania, zbieramy szczęki z podłogi

Autor Weronika Wasiak - 2 Maja 2020

Serial "Ranczo" przyniósł jej niebywałą popularność i sporą rzeszę fanów. Aktorka długo cieszyła oko widzów, pokazując się od jak najlepszej aktorskiej strony. Zyskała też niemałe grono adoratorów, nie sposób bowiem zaprzeczyć, że jej uroda robi wrażenie. Przez lata zmieniła się nie do poznania, a dziś jest jeszcze piękniejszą kobietą.

"Ranczo" okazało się wielkim hitem, co pozwoliło emitować stacji kolejne odcinki. Różnorodność postaci dostarczała sympatykom serialu wielu emocji - od śmiechu po łzy wzruszenia. Każdy z bohaterów odznaczał się czymś zupełnie innym, a jedną z niewątpliwie najbardziej barwnych postaci była córka wójta, Klaudia Kozioł, czyli Marta Chodorowska.

Aktorka brawurowo spełniła się w swojej roli, prezentując najbardziej charyzmatyczną bohaterkę całego serialu. Widzowie oszaleli na jej punkcie, a męskie grono nie mogło wyjść z podziwu nad jej urodą. Gdy zaczynała swoją karierę miała zaledwie 20 lat, a mimo to już na starcie dała się poznać z jak najlepszej strony. Dziś mówi się o niej nieco mniej, choć najwięksi fani coraz częściej do niej wracają. Niewielu wie, jak teraz wygląda Chodorowska, zmieniła się nie do poznania.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć, jak dziś wygląda znana aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Połączyli buldoga z jamnikiem, szczeniaki wyglądają jak z innej planety. Ale na tym nie skończyli
  2. Nikt o nich nie mówi, a są wyjątkowo ważni. Dramatyczne chwile ozdrowieńców, opisują życie po koronawirusie
  3. Niewiarygodne, matka zakochała się w swoim 20-letnim synu. Aby z nim być, jest w stanie oddać wszystkie pozostałe dzieci
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News