Które zdjęcie wzbudza w tobie największy lęk? Odpowiedź zdradza głęboko ukrytą prawdę na twój temat

Psychotest powie ci prawdę
Podaj.to
Wstecz

1 z 8

Dalej

Które zdjęcie wzbudza w tobie największy lęk? Odpowiedź zdradza głęboko ukrytą prawdę na Twój temat

Psychotest może zdradzić ci głęboko ukrytą prawdę na twój temat. Wystarczy, że przyjrzysz się kolażowi zdjęć i instynktownie wskażesz, które z nich wzbudza w tobie największy lęk. Kieruj się wyłącznie intuicją i zastanów się, do którego miejsca nie wszedłbyś nawet wtedy, gdyby oferowano ci za to duże pieniądze. Masz do wyboru sześć opcji. Która wydaje ci się najstraszniejsza?

Znany psycholog Clifford N. Lazarus twierdził, że każdy człowiek tworzy sobie w głowie bariery, z powodu których nie jest w stanie osiągnąć tego, o czym marzy. Powodem stawiania sobie granic jest najczęściej irracjonalny strach. Mimo, że przerażenie działa na nas jak hamulec, wiele osób nie robi nic, żeby go przezwyciężyć. Jedyną możliwością wygrania tej nierównej walki jest stanięcie twarzą w twarz z zagrożeniem.

Pewien myśliciel, Joseph Campbell, uważał, że miejsce, do którego boisz się wejść najbardziej, ukrywa największy ze skarbów. Jego słowa idealnie oddają sens, jaki skrywa w sobie dzisiejszy psychotest. Bogactwem jest w tym przypadku samoświadomość. Wybierając wejście, które najbardziej cię przeraża, dowiesz się wiele o swojej osobowości. Nowe informacje sprawią, że lepiej zrozumiesz swoje procesy myślowe i będziesz w stanie efektywniej planować swoje życie.

Jesteś gotowy na zabawę? Spójrz na zdjęcie powyżej i zdecyduj, która z przedstawionych opcji przeraża cię najbardziej. Odpowiedzi znajdziesz na kolejnych stronach.

Kliknij "Następna strona", by poznać odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta wsiadła do auta znajomego i zaginęła. Miesiąc później zniknęła druga osoba, po 6 latach porażająca prawda wyszła na jaw
  2. Nie odebrał telefonu od żony, bo był w pracy. Kiedy dowiedział się, dlaczego dzwoniła, zamarł z przerażenia
  3. Kuriozalna wpadka dziennikarki TVN24 w programie na żywo. „Przyłapali mnie państwo”
  4. Janina Ochojska oprócz nowotworu jednocześnie cierpiała na inną chorobę. Zdradziła zmartwionym fanom, jak się czuje

Źródło: Podaj.to   

Następna strona