Dwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywał

Autor Weronika Wasiak - 31 Maja 2020

Psy od dawien dawna uchodzą za jedne z inteligentniejszych, a co ważniejsze, bardziej czułych zwierząt na świecie. Miłość jaką potrafią obdarzyć swojego właściciela, bywa czasem niewiarygodna. Jednak psy nie tylko względem człowieka okazują swoje przywiązanie, dotyczy to również innych czworonogów.

Dwa psy leżały na torach kolejowych, nie przejmując się panującym mrozem, ani zagrożeniem, jakie na nich ciążyło. Pewien mężczyzna, przechodzący akurat obok, zauważył bezdomne psinki, a po chwili spostrzegł również nadjeżdżający pociąg. W sekundę zdał sobie sprawę z tego, co za moment miało się wydarzyć.

Wyciągnął z kieszeni telefon i zaczął wszystko nagrywać, a zarejestrowany materiał opublikował później w sieci. Film szybko zaczął obiegać media, aż trafił do jednej ze stacji, która zdecydowała o opublikowaniu go na swoim kanale w serwisie YouTube. Internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom. Koniecznie zajrzyj na kolejne slajdy, by poznać rozrywającą serce historię.

Kliknij "Następna strona", by poznać całą historię.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 2-latka wygląda, jak porcelanowa lalka. Poczekajcie tylko, aż zobaczycie jej mamę, opad szczęki nieunikniony
  2. Zrezygnowała z balu, bo nie miała pieniędzy na suknię. Wtedy jej kolega sprawił jej kapitalny prezent, efekt jest powalający
  3. Kobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na ciele
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News