To nie maskotka ani fotomontaż tylko prawdziwy pies! 8 zdjęć najsłodszego zwierzaka na świecie

.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Pies

Psy swoim uroczym wyglądem potrafią skraść serca setek tysięcy internautów. Szczególnie ten pies, z jego uroczymi, okrągłymi oczami, perfekcyjnym noskiem i pięknymi loczkami wygląda jak pluszowy miś. Chyba nie ma na świecie bardziej uroczego zwierzątka. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 8 zdjęć najsłodszego szczeniaka na świecie.

Tak wyglądające psy to przedstawiciele rasy spitzpoo. Ten 8-miesięczny szczeniak został adoptowany przez parę pochodzącą z Oslo. Oni sami przyznają, że niejednokrotnie patrząc na swojego pupila mieli przed oczami pluszowego misia.

Jego pyszczek jest niesamowicie uroczy, aż ciężko mu się oprzeć czy odmówić czegokolwiek. Poziom słodkości został znacznie przekroczony. Właściciele czworonoga postanowili założyć mu konto na Instagramie, które cieszy się ogromną popularnością. Piesek zgromadził na profilu prawie 100 tysięcy obserwatorów. Fani chętnie oglądają zdjęcia z jego codziennego życia, a także aktywnie komentują posty wrzucane przez właścicieli.

Szczeniaki są najsłodszymi zwierzątkami na całym świecie. Te małe, słodkie istotki potrafią skraść serce każdego. Nic dziwnego, że nikt nie przechodzi obok tego pieska obojętnie. Wystarczy na niego spojrzeć i już rozpływa się serce. Aż chciałoby się go od razu przytulić. Przedstawiamy 8 zdjęć najsłodszego psiaka na całym świecie. Koniecznie musicie je zobaczyć.

Kliknij "Następna Strona" i sprawdź, jak wygląda zwierzak.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ojciec narzekał na dekolt córki w ślubnej sukience. Jednak to widok żony wprawił go w największe osłupienie
2. Była pewna, że znalazła zwykłego szczeniaczka. Dopiero kiedy podrósł okazało się, jak bardzo się myliła
3. Miał zjawiskowo piękną żonę, nie mógł tego znieść. Skrzywdził ją tak, że kobieta nie może patrzeć w lustro, wstrząsające zdjęcia
4. Zaczęli przyklejać malutkie pieniądze do podłogi. Efekt końcowy jest piorunujący
 

Następna strona