89-latka zaczęła dziergać koce dla psów ze schroniska. Efekt jest powalający, zwierzaki nie mogą opanować się ze szczęścia

Psy
dogstrust.org.uk
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

89-latka zaczęła dziergać koce dla psów ze schroniska. Efekt jest powalający, zwierzaki nie mogą opanować się ze szczęścia

Psy, przebywające w schronisku można wspierać na wiele sposobów. Najczęściej poprzez adopcję zwierzaków, które czasami wiele lat czekają na dom. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na to, by przyjąć do domu psy czy koty. Pomagać można na wiele sposobów. 

Najprostszym sposobem, by wspomóc bezdomne psy, są zbiórki karmy czy wpłaty pieniędzy na diagnozowanie i leczenie zwierząt. Wielkim wsparciem dla każdego schroniska są także wolontariusze, którzy poświęcają swój wolny czas na pracę ze zwierzakami, w każdym schronisku przyda się ktoś, kto z otwartym sercem zgłosi się do pomocy. 

Maisie Green, która pochodzi z Wielkiej Brytanii, postanowiła w zupełnie inny sposób wspomagać bezdomne psy. Kobieta wykorzystując swój wolny czas i umiejętności dzierga koce dla zwierząt. Efekt, który osiągnęła powala na kolana, a psy nie mogą się opanować ze szczęścia. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć efekty pracy 89-latki. 

źródło: kochamy zwierzaki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życie nie oszczędzało Pawła Królikowskiego. Choroba nie była jedynym ciosem, który go spotkał
  2. Wsypała do bębna pralki przyprawę, którą każdy ma w kuchni. Efekt powala na kolana, ogromna oszczędność
  3. Od czego zaczęła się choroba Królikowskiego? Jedno ugryzienie ruszyło lawinę nieszczęść 

Następna strona