Umierający, przeraźliwie chudy pies nie chciał się poddać. Jego obecny wygląd odbiera mowę, niesamowita metamorfoza

Psy maltretowane przez właścicieli
YouTube / Stray Paws
Wstecz

1 z 9

Dalej

Psy często cierpią przez ludzi

Psy maltretowane przez właścicieli przeżywają w swoim życiu prawdziwe piekło. Są bite, głodzone i więzione. Dokładnie taki okrutny los spotkał pieska Kayrosa z Madrytu w Hiszpanii. Został znaleziony przez pewnego mężczyznę w momencie, kiedy był w stanie agonalnym. 

Psy na całym świecie często spotyka dokładnie taki okrutny i niesprawiedliwy los jak Kayrosa. Porzuconego czworonoga znalazł na ulicy mężczyzna. Pies był bardzo chory i wygłodzony, do tego stopnia, że nie mógł chodzić. Gdyby nie interwencja przypadkowego przechodnia, spotkałaby go nieuchronna śmierć. 

Kayros natychmiastowo trafił do szpitala dla zwierząt, gdzie otoczono go troskliwą opieką. Żeby mógł żyć, musiał jeść minimum 5 posiłków dziennie. Był także regularnie badany i zażywał lekarstwa. Pomimo oczywistej nieufności wobec ludzi, powoli zaczynał dawać się głaskać. Po miesiącu potrafił już chodzić i zaczął być wyprowadzany na spacery. Kilka miesięcy w klinice wystarczyło, żeby piesek całkowicie wyzdrowiał.

Po pobycie w szpitalu został zabrany do nowego domu przez mężczyznę, który znalazł go na ulicy w koszmarnym stanie. Obecnie Kayros ma ciepły i kochający domek. Jest otoczony opieką i wiedzie nowe, radosne życie. 

Metamorfoza psa jest naprawdę imponująca. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie kilka miesięcy wystarczyło, żeby diametralnie odmienić stan zdrowia i życie tego skrajnie nieszczęśliwego, umierającego niegdyś czworonoga. Spotkał się on zarówno z ogromnym okrucieństwem, jak i bezinteresowną miłością ze strony drugiego człowieka. Teraz już nic mu nie zagraża i czekają go tylko wspaniałe chwile. Zasłużył na to jak nikt inny. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć imponującą metamorfozę psa.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostało Ci ciasto po świętach? Zrobisz z niego bajeczną bajaderkę, prosty przepis na niebo w gębie

2. Byli bez wątpienia mega gwiazdami PRL. Okoliczności ich śmierci są do dzisiaj niepokojąco niejasne

3. Byli największymi dziecięcymi gwiazdami PRL. Trudno dać wiarę, jak potoczyły się ich losy
4. Dała nieprzytomnej siostrzyczce całusa w brzuszek. Nawet lekarze nie mogli uwierzyć, co się później wydarzyło
5. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół

Źródło: YouTube / Stray Paws

Następna strona