Pies nie poznał swojej pani po kilku miesiącach rozłąki. Kiedy widzi się jego reakcję, łzy same ciekną z oczu

Psy
Youtube.com Stephen Messenger
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Pies nie poznał swojej pani po kilku miesiącach rozłąki. Kiedy widzi się jego reakcję, łzy same ciekną z oczu

Psy to wierni przyjaciele, którzy potrafią bardzo kochać swoich właścicieli. Jeśli opiekunowie zmuszeni są zostawić ich na dłużej, zwierzęta często bardzo cierpią i tęsknią. Ta kobieta wyjechała z domu na 8 miesięcy, po powrocie pupil zupełnie jej nie rozpoznał. Nagranie z ich spotkania obiegło internet, reakcja psa wywołuje łzy wzruszenia.

Psy bardzo przywiązują się do właścicieli, a utrata ukochanych opiekunów jest dla nich ogromną traumą. Kiedy Janna Berger musiała opuścić dom i udać się na kilkumiesięczne szkolenie wojskowe, jej pupil bardzo to przeżył. Kobieta nie miała jednak wyjścia - musiała zostawić go ze swoimi rodzicami i wyjechać. Nie miała pojęcia, że ta rozłąka będzie dla niego aż tak trudnym doświadczeniem. Sama również bardzo cierpiała.

- Codziennie myślałam o Murphym. Bycie z dala od niego było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek musiałem zrobić - wyznała Berger w rozmowie z "The Dodo".

Kiedy w końcu mogła wrócić do domu, z niecierpliwością oczekiwała przywitania z pupilem. Jednak to, co wydarzyło się, kiedy zwierzak zobaczył ją po raz pierwszy od miesięcy, złamało kobiecie serce. Całe ich spotkanie zostało zarejestrowane przez kamerę, a nagranie trafiło do sieci. Tysiące internautów nie może powstrzymać łez wzruszenia, oglądając film. 

By zobaczyć, co wydarzyło się podczas powrotu Janny, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Pamiętacie 2-latka, który palił 40 papierosów dziennie? Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej, porażające zdjęcia
  2. Dla zdrowia są fatalnym połączeniem. Kawa z mlekiem czy jaja z ziemniakami są dopiero początkiem
  3. 5 rzeczy, które zawsze trzeba zrobić po stosunku. O większości z nich nie mieliście pojęcia
  4. Marcin Maciejczak po wygranej w Voice Kids zdradził swoją tajemnicę. Wszystkim umknęła, a jest banalna

Następna strona