Dorośli, 3 dzieci i 245 zwierząt żyje pod jednym dachem. Druzgocące zdjęcia

Psy
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Psy i ponad 200 innych zwierząt mieszkają pod jednym dachem razem z rodziną posiadającą troje dzieci. To, co działo się w ich domu, przyprawia o dreszcze. Nieprawdopodobne, jak można żyć w takich warunkach. Te zdjęcia to prawdziwy obraz nędzy i rozpaczy. Będziecie wstrząśnięci.

Psy razem z innymi zwierzętami musiały żyć w takich warunkach. Na domiar złego w tym domu mieszkały również dzieci. Gnijące jedzenie, odchody, które leżały dosłownie wszędzie, i niewyobrażalny bałagan - to opis warunków, w których żyło troje dorosłych, troje dzieci i 245 zwierząt różnych gatunków. Opiekunowie zostali zatrzymani przez policję.

Policjanci trafili do mieszkania w niedzielę, po tym, jak dostali zawiadomienie od jednej z przebywających tam osób. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli mieszkającą w dramatycznych warunkach trójkę dzieci w wieku 8, 9 i 10 lat oraz zwierzęta.

- To najgorsze warunki do mieszkania, jakie widziałem, biorąc pod uwagę przytłaczający zapach moczu, gromadę zwierząt i po prostu fatalne warunki do codziennego życia, w których ta trójka dzieci musiała dorastać - relacjonował w raporcie jeden z interweniujących funkcjonariuszy, Anthony Binz.

Mężczyzna dodał, że podłoga zasłana była zwierzęcymi odchodami i śmieciami, pośród których można było znaleźć truchła padłych szczurów i myszy. Policja natychmiast zatrzymała 49-letnią Melissę Hamilton, 57-letniego Grega Nelsona i 43-letnią Susan Nelson. Cała trójka usłyszała zarzuty znęcania się nad dziećmi i zwierzętami. Warunki, w jakich żyli, przyprawiają o zawrót głowy, na sam widok tych zdjęć aż robi się niedobrze.

Kliknij "Następna Strona", żeby je zobaczyć.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Publiczność i widzowie wstrzymali oddech. Tak niebezpiecznego występu w "Mam talent" jeszcze nie było, drobny błąd mógł zakończyć się śmiercią
2. Właściciele przebrali swoje koty z okazji Halloween. Długo nie zobaczycie nic słodszego, 5 i 6 są przecudowne
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
 

Następna strona