Psy pokazują zęby nie tylko ze złości. Niewiele osób jest w stanie zachować powagę na widok niektórych zdjęć, rozbawiły miliony internautów

Psy w takim wydaniu rozśmieszą każdego
Reddit
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Psy w takim wydaniu rozśmieszą każdego

Psy nie są zbyt poważnymi zwierzętami. Uwielbiają zabawę, psoty i droczenie się ze swoim panem. Niektórzy właściciele uwiecznili przezabawne miny swoich psów, kiedy te pokazywały zęby.

Psy, które pokazują zęby, nie kojarzą nam się zbyt pozytywnie. Zazwyczaj takiemu "gestowi" ze strony zwierzaka towarzyszy zmarszczony nos i reszta pyska, napięte i cofnięte wargi oraz złowrogie warczenie. Psy w tej galerii pokazują zęby, ale agresji nie ma w nich w ogóle.

Wielka żałoba w rodzinie gwiazdy TVP i Polsatu. Po wygranej z ciężką chorobą przyszła pora na niespodziewany dramat

Czworonogi pokazują zęby zazwyczaj przez przypadek, znajdując się w dziwnych pozach lub nosząc różne zabawki. Niektórzy właściciele są nawet skłonni nauczyć psa, aby się uśmiechał tak jak człowiek.

Niektóre z pupili naśladują swoich właścicieli, a co za tym idzie, próbują również naśladować uśmiech. Zazwyczaj wychodzi im to tak nieporadnie i jest to tak niecodzienna rzecz, że wywołuje salwy śmiechu.

Kliknij "Następna strona", aby przenieść się do galerii pełnej głupich psich min, wywalonych na wierzch zębów i języków. Przezabawne ujęcia.

Zobacz także:

  1. Będzie skandal? Gorące zdjęcia siostry Szpaka w sieci, prosto z łóżka z mężczyzną
  2. Kobieta przeszła wyjątkowo ciężki poród. Spojrzała w oczy swojego męża i zalała się łzami
  3. Przepyszne ciasto czekoladowe zrobisz tylko z 2 składników. Nie znajdziesz prostszego przepisu
  4. Najlepsze seriale z czasów PRL, aż się łezka w oku kręci. Pamiętasz je wszystkie?

Źródło: Bored Panda

Następna strona