Uratowała cierpiącego pitbulla. Później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz, na którą nie była gotowa

Psy
boycottthebs
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Uratowała cierpiącego pitbulla. Później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz, na którą nie była gotowa

Psy potrafią bardzo namieszać w naszym życiu. Pitbull znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, kobieta postanowiła mu pomóc i przygarnęła cierpiącego zwierzaka pod swój dach. Kompletnie nie spodziewała się tego, co wydarzy się później. Swoją niesamowitą historię opisała w liście, którego treść trafiła do internetu.

Psy mogą odmienić nasze życie i nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć to, co się wydarzy. Kiedy Ashely Gulla usłyszała o cierpiącym Pitbullu, szybko zdecydowała się pomóc. Choć zdawała sobie sprawę, że rasa ta jest uważana za jedna z najniebezpieczniejszych, nie zwracała na to uwagi. Zwierzęta te mają opinię bardzo agresywnych i porywczych. W niektórych miastach USA pojawiły się nawet propozycje przepisów, które miałyby zakazać hodowli tej rasy.

Faktycznie, masywne i niezwykle umięśnione psy mogą wzbudzać respekt wśród wielu osób. Ich krępa sylwetka i groźnie wyglądające, ogromne zęby są postrachem nie tylko dla tych, którzy nie lubią czworonogów, ale często wzbudzają nieufność również wśród tych, którzy za nimi przepadają. Jednak Ashley nie przejmowała się niepochlebną opinią o tej rasie, postanowiła uratować pitbulla i dała mu schronienie we własnym domu.

Kobieta przygarnęła psa o imieniu "Romeo" na kilka dni. Nie sądziła, że ta odważna decyzja tak szybko zmieni jej życie. To, co wydarzyło się później, zupełnie ją zaskoczyło. Swoją historię opisała w liście, którego treść trafiła do sieci. Tytuł listu brzmi " Co powinni mi powiedzieć, zanim uratowałam mojego pitbulla".

- Powiedzieli mi, że ten pies jest silny. Waży około 67 kilogramów, może być nieposłuszny, ale po intensywnym treningu powinno być lepiej. Pomyślałam sobie: Dam radę. Jednak po jakimś czasie stwierdziłam, że powinni mi powiedzieć coś innego - rozpoczęła swoją opowieść kobieta.

by zobaczyć, co przytrafiło się kobiecie, kliknij Następna Strona

Zobacz także:

  1. Ależ widok! Magda Gessler drastycznie schudła, ujawniła swoją sekretną dietę
  2. Bawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzów
  3. Była ikoną w PRL, teraz gwiazdą Barw Szczęścia. Przyznała się do strasznego nałogu, była na skraju
  4. Adoptowali kota, który urósł do ogromnych rozmiarów. Mimo obaw postanowili go zatrzymać, zdjęcia wprawiają w osłupienie

Następna strona