Nikt nie potrafi zachować powagi widząc te zdjęcia. Psy "przed" i "po" kąpieli rozbawiły miliony internautów

Psy zmieniły się nie do poznania
boredpanda.com
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Rozbrajające zdjęcia psów

Psy co i rusz dostarczają swoim właścicielom wiele wrażeń. Te zwierzaki potrafią w szybkim tempie nauczyć się nowych, coraz bardziej zadziwiających sztuczek, które później chętnie prezentują przed opiekunami. "Siad", "aport", "leżeć" to tylko podstawy, które każdy psiak zdaje się mieć do perfekcji. Rozbrajające mogą być nie tylko ich zachowania, ale i wygląd czy chociażby pozycje w jakich śpią. Z pewnością każdy szczęśliwy posiadacz tych czworonogów zgodzi się, że niekiedy aż trudno jest powstrzymać się od śmiechu. Tym razem nie jest inaczej. 

Psy zmieniły się nie do poznania, gdy właściciele zrobili im jedną, z pozoru niewinną rzecz. Co to takiego? Kąpiel. Ta sama kąpiel, której koty panicznie się boją. Tymczasem psiaki, a przynajmniej zdecydowana większość, uwielbiają się pluskać w wodzie i przede wszystkim być masowane przez opiekunów, gdy Ci wmasowują w ich sierść szampon. 

Czasami trudno jest przewidzieć reakcję pupila na kąpiel, jednak to jak się zmieni po oblaniu wodą jest wręcz oczywiste i za każdym razem tak samo zabawne. Nawet najbardziej puszysty psiak, gdy tylko zostanie nią oblany, zmienia się w zupełnie innego zwierzaka, często wyglądając na kilka kilogramów chudszego. 

Zmierzwiona sierść i oklapnięte uszy to rozbrajająca mieszanka, dlatego trudno się dziwić, że wielu właścicieli decyduje się na zrobienie psiakowi zdjęcia "przed" i "po", a powalającymi na kolana efektami chętnie chwalą się w sieci. Internauci szaleją na punkcie podobnych fotek zgodnie stwierdzając, że widok zwyczajnie bawi do łez. My wybraliśmy te zdecydowanie najlepsze, a jeśli jesteś ciekaw piorunującej metamorfozy psów koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najzabawniejsze zdjęcia psów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzów
  2. 34-letnia kobieta zbiera pieniądze na własny pogrzeb. Dramatyczny powód odbiera mowę, rodzina jest bezradna
  3. Ależ widok! Magda Gessler drastycznie schudła, ujawniła swoją sekretną dietę

Następna strona