Znalazł psa na wysypisku śmieci, jego stan był krytyczny. Lekarza zdruzgotał jego widok, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Psy
youtube.com Hope For Paws - Official Rescue Channel
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Znalazł psa na wysypisku śmieci, jego stan był krytyczny. Lekarza zdruzgotał jego widok, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Psy są zwierzętami, które na co dzień potrzebują opieki człowieka. Mężczyzna znalazł porzuconego czworonoga na wysypisku śmieci, stan zwierzaka był tragiczny. Weterynarze na widok psiaka zaniemówili z wrażenia, jeszcze nie widzieli psa w tak złym stanie. Suczka została uratowana w ostatnim momencie, była na skraju śmierci.

Psy są uważane za najlepszych przyjaciół człowieka, ale nie wszyscy ludzie odpłacają im w należyty sposób za okazaną lojalność i miłość. Ta suczka rasy husky nie miała szczęścia w życiu, została porzucona i zamieszkała na wysypisku śmieci. Kiedy mężczyzna ją odnalazł, czworonóg był o krok od śmierci. Bezdomny zwierzak nie miał nawet siły, by jeść.

Zwierzak czekał na ratunek na nic innego nie starczało mu sił. Kiedy weterynarze zobaczyli wycieńczoną suczkę, nie mogli uwierzyć, że wciąż żyje. Zdjęcia psiaka obiegły internet, są porażające. Użytkownicy sieci mają łzy w oczach patrząc na opuszczoną i kompletnie wycieńczoną suczkę.

By zobaczyć zdjęcia czworonoga, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta przez rok nie piła wody. Efekt jest powalający
  2. Wrzuciła kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt sprawił, że zaniemówiła
  3. Nieoficjalnie: w Polsce może zostać wprowadzony stan epidemii. Wiemy, co konkretnie oznacza dla Polaków
  4. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  5. Jamnik bardzo nudził się na spacerach. Znalazł genialną zabawę, zdjęcia rozkładają na łopatki

źródło: Newsner

Następna strona