Internauci wstrzymali oddech. Jednogłośnie uznali, że szczeniak ma najpiękniejsze oczy na świecie

Psy, oczy szczeniaka
instagram/winnie_thecocker
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie

Psy mogą być duże, małe, mieć długą lub krótką sierść, stojące czy też oklapnięte uszy, być żywiołowe i spokojne - każdą rasę cechuje coś zupełnie innego, a i w przypadku czworonogów jednej rasy trudno jest przewidzieć, jak duże podobieństwo będzie miedzy nimi. Zatem osoby, które właśnie przymierzają się do przygarnięcia pod swój dach nowego pupila, czeka wiele niewiadomych, na które dopiero z czasem znajdą odpowiedź. Niektórzy śmiało stwierdzają, że zwierzak tylko swoim zachowaniem może wyróżniać się na tle innych - nic bardziej mylnego. Niektóre cechy wyglądu, drobne detale, czynią je wyjątkowymi, a niekiedy nawet robią prawdziwą furorę. Wątpisz? Koniecznie poznaj bliżej psiaka, którego chcemy Ci pokazać. 

Psy potrafią wywrócić życie swojego opiekunka do góry nogami i sprawić, że już nigdy nie będzie takie samo. Zwierzak dostarcza zarówno pozytywnych, jak i mniej optymistycznych wrażeń, ale chyba każdy wielbiciel psów zgodzi się, że miłość do nich jest w stanie przyćmić wszystkie niedogodności związane z posiadaniem czworonogiego pupila. Zapewne wielu posiadaczy psów zna to uczucie, gdy skruszony po słownym skarceniu pupil robi maślane oczy, chcąc uniknąć kary. 

Szczeniak ze zdjęcia to Winnie rasy cocker spaniel i nie wątpliwie zalicza się do grona szczęśliwców, na których wystarczy spojrzeć, by zapomnieć o ich wcześniejszym przewinieniu. Właściciele zwierzaka chętnie chwalą się jego zdjęciami na Instagramie, gdzie internauci zwyczajnie nie mogą wyjść z podziwu, zgodnie stwierdzając, że Winnie ma najpiękniejsze oczy na świecie. Niebiesko-zielone, idealnie wpasowujące się do koloru sierści, są wręcz hipnotyzujące i sprawiają, że nie lada wyzwaniem jest oderwanie od nich wzroku. Czworonóg robi prawdziwą furorę, a jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć tego słodziaka - koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć więcej zdjęć Winnie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy brali ślub wybuchł wulkan. Wszystko widać na zdjęciach, piorunujące ujęcia
  2. 5-letnia dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę. 4 lata później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz
  3. Ten przesłodki pies jest mieszanką golden retrivera i jamnika, nie można od niego oderwać oczu. Jednak jego cena jest zaporowa

Następna strona