Pokazali, jak ich zwierzęta reagują na pracę z domu. Widok bawi do łez, wszyscy wysyłają swoje zdjęcia

psy
boredpanda
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Psy i koty różnie reagują na pracę zdalną swoich właścicieli

Obecnie psy i koty mogą być trochę zaskoczone tym, że wielu właścicieli zostaje w domach. Większość z nas, która ma możliwość pracy zdalnej, korzysta z niej, aby ograniczyć kontakt z innymi osobami i zminimalizować ryzyko zarażeniem się wirusem SARS-CoV-2. Dla naszych pupili to może być nowa i ciekawa sytuacja, dlatego każde z nich reaguje trochę inaczej.

Wielu z nas trzyma w domach psy i koty. Zwierzęta te często nie mogą ukryć radości, gdy wreszcie wracamy z pracy do domu. Bywa tak, że zniecierpliwione czekają już na nas pod drzwiami, żebyśmy zaraz po wejściu poświęcili im trochę uwagi. W związku z panującą pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 często zostajemy w naszych mieszkaniach i pracujemy zdalnie - jeśli mamy taką możliwość. Dla naszych futrzanych przyjaciół to coś nowego.

Psy i koty obserwują pracę zdalną swoich właścicieli

Nasze psy i koty z dnia na dzień były coraz bardziej zdziwione. W końcu zamiast jak zwykle ubrać się i wyjść do pracy, zostajemy w naszych mieszkaniach i pracujemy w trybie zdalnym. Wszyscy mamy własne sposoby - jedni przebrani siadają przy biurku z kubkiem kawy, inni pracują w piżamie z łóżka. Nasze czworonogi są tą sytuacją lekko zdezorientowane. 

Niektóre koty oraz psy, obserwujące naszą zdalną pracę, mogą się zastanawiać, dlaczego wciąż siedzimy przy swoich komputerach. Przecież powinniśmy zabrać je spacer albo się z nimi pobawić w domu. W końcu pogoda jest ostatnio coraz lepsza. Czasem próbują nas oderwać od obowiązków, wykorzystując najróżniejsze metody. Są też czworonogi, które po prostu nam spokojnie towarzyszą. Zresztą sprawdźcie sami.

Kliknij "Dalej", aby zobaczyć jak psy i koty reagują na pracę zdalną właścicieli

Zobacz także:

  1. Bardzo smutne. Ujawniono szczegóły tragicznej śmierci wnuka Olbrychskiego
  2. Jeśli masz psa którejś z kilku ras, jesteś szczęściarzem. Są wyjątkowo mądre
  3. Apel szefa WHO do wszystkich krajów. Każdy powinien wziąć do serca jego słowa
  4. Co warto kupić na czas kwarantanny w domu? Oto najlepsze porady ekspertki, starczy na bardzo długo

źródło: Boredpanda

Następna strona