Corgi i pitbull, husky i pomeranian, najbardziej niezwykłe krzyżówki ras. Wyglądają nieziemsko

Psy wyglądają powalająco, niczym z bajki
Reddit
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Psy wyglądają powalająco, niczym z bajki

Psy, które można zobaczyć w dzisiejszej galerii, są wręcz unikatami. Mieszanki genów spowodowały, że drugich takich czworonogów, które byłyby ich kopiami, zwyczajnie nie ma. Trudno je adoptować, ale o wiele łatwiej się nimi zachwycić.

Psy wyglądają jak stworzone kreską wybitnego rysownika. Nie przypominają żadnej ze znanych ras. Z racji tego, że na ich wygląd składają się geny z dwóch różnych klasycznych ras, każdy z wyrośniętych szczeniaków jest jedynym egzemplarzem na świecie.

Składa się na to nie tylko waga, wzrost, ale też umaszczenie, wygląd oczu, długość sierści, jej faktura, ale również charakter. Obie skrzyżowane rasy mogą posiadać skrajne charaktery, a tylko jeden może dominować u psa powstałego z krzyżówki.

W galerii znajduje się kilkanaście słodkich "cudów". Takich zdjęć nie zobaczycie nigdzie indziej, to prawdziwe unikaty.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć niesamowite krzyżówki ras psów. Niektóre z nich są jedyne takie na świecie poprzez umaszczenie i oczy.

Zobacz także:

  1. Woźny sprzątał salę gimnastyczną na oczach uczniów. Zajrzał do kosza na śmieci i oniemiał, wszyscy patrzyli tylko na niego
  2. Delikatne ciasto ma tylko 2 składniki, a smakuje obłędnie. Bajecznie prosty przepis zawsze się udaje
  3. Rodzice tylko na chwilę zostawili dziecko samo z psami. Po powrocie czekał ich niewiarygodny widok, 10 powalających zdjęć
  4. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następna strona