Zdjęcia psa w żałobie rozdzierają serce. Widok, po którym długo nie można dojść do siebie

Psy w żałobie
jestpozytywnie @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Zawsze razem

Psy nieustannie zaskakują swoich właścicieli i to wcale nie tylko za sprawą wymyślnych sztuczek, których potrafią się nauczyć. Te czworonogi już od lat uznawane są za najwierniejsze człowiekowi, a miłość, którą darzą swojego pana, jest równie silna, co w przypadku ludzi. Właśnie za sprawą tak mocnego przywiązania potrafią robić coś, co dla człowieka bywa często zaskakujące. Niektórzy mogli zastanawiać się, czy taką samą miłością, co pana, psiaki mogą obdarzyć drugiego czworonoga. Odpowiedź jest banalnie prosta, jednak przykład niewyobrażalnie tragiczny. 

Psy to jedne z bardziej uczuciowych zwierząt na świecie. Choć ludzie od zawsze dzielą się na wielbicieli kotów i psów, to właśnie zwierzaki z tej drugiej grupy przez każdego uznawane są za najbardziej przyjazne. Ich miłość do właściciela czy drugiego czworonoga potrafi być tak silna, że niekiedy aż trudno sobie to wyobrazić. 

Zaobserwować mogła to Beth, szczęśliwa właścicielka dwóch psiaków: Rocky’ego i Spencera. Byli to bracia, którzy od 10 lat byli wręcz nierozłączni. Stali się dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i każdy z nich zawsze mógł liczyć na drugiego. Jak zdradziła kobieta, nie było rzeczy, której by wspólnie nie zrobili. 

- Nigdy nie spędzili nocy z dala od siebie. Spali w tym samym łóżku, jedli z tej samej miski i zawsze razem chodzili na spacery - zdradziła Beth. 

Przyszedł jednak taki moment, gdy Rocky trafił do weterynarza, który zdiagnozował u niego nowotwór. Okazało się, że na operację jest już za późno, dlatego by ulżyć pupilowi w cierpieniu, kobieta musiała podjąć trudną decyzję o uśpieniu. Do jego ostatniego dnia, Spencer nie opuszczał go ani na chwilę, a gdy Rocky w końcu odszedł, drugi psiak zmienił się nie do poznania. 

Był osowiały, w nocy uporczywie szukał swojego przyjaciela, a gdy nie mógł go znaleźć zaczynał skomleć. Stał się zupełnie innym zwierzakiem, a patrzenie na pogrążonego w żałobie Spencera, było dla właścicielki najgorszym widokiem. Długo zastanawiała się jak mu pomóc, aż w końcu jej tata wpadł na pomysł, by zakupić poduszkę, na której zostanie nadrukowane zdjęcie szczęśliwego Rockiego. Szybko okazało się, że była to najlepsza decyzja, bowiem psiak od razu zabrał ją do swojego łóżka i czule się do niej przytulił. Od tego momentu nie odstępuje jej nawet na krok. 

- Mamy nadzieję, że Spencer będzie w stanie pocieszyć się swoją nową poduszką i czerpać radość ze wszystkich przytulanek, które otrzymuje od swojej rodziny - zdradziła Beth. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć rozrywające serce zdjęcie. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 ras psów, które lepiej trzymać z daleka od dzieci. Nie nadają się dla rodzin, skutki mogą być opłakane
  2. Pamiętacie wycieńczonego chłopca ze zdjęcia? Po adopcji już tak nie wygląda, powalające zdjęcia
  3. Ich córeczkę uznano najpiękniejszą dziewczynką świata. Trudno oderwać od niej wzrok, ma hipnotyzującą urodę    

Następna strona