Wyglądają jak dwa zwyczajne psy. Ale jak się podniosą, totalnie was zamuruje, ostatnie zdjęcie powala

Psy, wielkość
instagram/ralphie_the_newf_and_the_boss
Wstecz

1 z 9

Dalej

Zwyczajne z pozoru

Psy od lat uchodzą za najlepszych przyjaciół człowieka i przede wszystkim za świetnych towarzyszy dla dziecka  w okresie jego dorastania. Zdaniem ekspertów, dojrzewanie w towarzystwie czworonogów korzystnie wpływa na rozwój małego człowieka i w dużej mierze kształtuje jego sferę emocjonalną. Nic dziwnego, że wiele par decyduje się na przygarnięcie pupila pod swój dach, gdy dowiadują się, że niebawem zostaną rodzicami. W wielu przypadkach chcą jednak, by psiak był niewielkich rozmiarów, aby swoim ciężarem nie stwarzał zagrożenia dla dziecka. O ile najczęściej para może być spokojna o swój wybór, o tyle istnieją rasy, które tylko z początku są małe i urocze, ale gdy zwierzak dorośnie, wygląda zupełnie inaczej. 

Bee Fisher i jej mąż Joshua to szczęśliwi rodzice trójki dzieci. Gdy ich pociechy były już na świecie, para zaczęła zastanawiać się nad ponownym powiększeniem rodziny, jednak tym razem chodziło o zwierzęcego przyjaciela, aniżeli kolejnego potomka. Małżonkowie długo zastanawiali się, jaka rasa będzie najlepsza pod względem wychowywania się wśród małych dzieci. 

Dużo czytali i sprawdzali, które psiaki nie będą za duże, za małe, zbyt agresywne, czy też nie będą gubiły mnóstwa sierści. Po długim czasie decyzja w końcu zapadła, a wybór padł na dwa szczeniaki rasy nowofundland. Od razu je pokochali, jednak z jednej rzeczy nie zdawali sobie sprawy. 

Okazało się bowiem, że na pozór zwyczajne, małe i puszyste psiaki, gdy dorosną są wielkimi psami osiągającymi nawet 180 cm wzrostu i 120 kg wagi. Zwierzaki rosły w zatrważającym tempie. Ralphie waży 56 kilogramów, a Boss aż 72, ale ich pokaźne rozmiary stały się dla rodziny atutem, a nie przekleństwem. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że za to właśnie je kochają i chętnie dzielą się ich zdjęciami na Instagramie

Ci jednak, którzy odwiedzają ich dom po raz pierwszy i nigdy wcześniej nie widzieli tej rasy na własne oczy, mogą przeżyć spory szok. Oba psy gdy leżą wydają się zupełnie normalnie, jednak kiedy wstają, aż trudno je porównać do psa. Zdaniem niektórych wyglądają jak dwa niedźwiedzie, choć zupełnie się tak nie zachowują. Są przyjazne i uwielbiają spędzać czas z ludźmi. Koniecznie musisz to zobaczyć. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdumiewające psy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

1. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani
2. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość

Następna strona