7 niezwykłych rzeczy, które mogą wyczuć tylko psy. Większość z nich może uratować ci życie!

Psy
kochamyzwierzaki.pl
Wstecz

1 z 9

Dalej

7 niezwykłych rzeczy, które potrafią wyczuć psy

Psy mają znacznie bardziej rozwinięty zmysł węchu, niż ludzie. Okazuje się nawet, że ich nosy są o 10000 bardziej skuteczne od ludzkiego nosa. Nic dziwnego, że stały się jednymi z najlepszych tropicieli, którzy pomagają m.in. w poszukiwaniach prowadzonych przez policję. Ich zdolności węchowe zauważalne są jednak również na co dzień. Te czworonogi potrafią wyczuć rzeczy, o których Ty nawet nie miałeś pojęcia.

O tym, że psy niejednokrotnie ratują życie swoim opiekunom, można usłyszeć niemalże każdego dnia. Czworonogi od dawna wyciągają pomocną łapę, gdy tylko człowiek znajduje się w niebezpieczeństwie. Wielokrotnie już pojawiały się informacje o tym, że te czworonogi ratowały topiących się czy ostrzegały przed zbliżającym się złodziejem. Są czujne, a do tego ich nos dostarcza im wielu cennych informacji. 

Pojawiły się informacje, że psi węch jest pomocny także w przypadkach związanych z chorobami. Ich nos jest na tyle sprawny, że czasem potrafią postawić diagnozę szybciej niż przeciętni lekarze. Co takiego jeszcze mogą wyniuchać psy?

 

Kliknij "Następna strona", by poznać pierwszą rzecz, którą potrafią wyczuć psy.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ciężko uwierzyć, ile ona ma lat! To najpiękniejsza dziewczynka na świecie, nawet modelki nie dorównują jej urodą
2. 9 pozornie zwyczajnych zdjęć, których historie przyprawiają o ciarki na plecach. Okrutna prawda po latach wyszła na jaw
3. Oto suknia ślubna warta każdych pieniędzy, kobiety z całego świata oszalały na jej punkcie. Uważają, że jest "idealna"
4. 18 psów, które udają niewiniątka, chociaż ostro nabroiły. Niesamowite zdjęcia, można popłakać się ze śmiechu
 

źródło: kochamyzwierzaki

Następna strona