18 psów, które udają niewiniątka, chociaż ostro nabroiły. Niesamowite zdjęcia, można popłakać się ze śmiechu

Psy
.
Reklama
Wstecz

1 z 20

Dalej

Psy czasem lubią pokazać się od tej gorszej strony i nieźle nabroić. Najzabawniejsze jednak jest to, jak później udają, że to nie ich sprawka. Nie ma nic śmieszniejszego niż widok czworonoga, który zgrywa niewiniątko. Naprawdę można popłakać się ze śmiechu. Przedstawiamy 18 niesamowitych zdjęć, przy których nie sposób zachować powagę.

Psy nie zawsze są grzeczne. Często zdarza się, że jeśli właściciel zostawi czworonoga na chwilę samego w domu i wróci po upływie zaledwie kilku minut, zastanie w domu coś, czego w życiu by się nie spodziewał, a bałagan będzie sprzątał dłużej, niż trwała jego nieobecność.

Niezależnie od tego, czy pupil jest szczeniakiem, czy już dorosłym psem, czasami bardzo mocno chce zwrócić na siebie uwagę poprzez swoje zachowanie. Głównie czymś takim stara się zrobić na złość swojemu właścicielowi, gdy ten przykładowo zostawi go samego w domu. Za każdym razem jednak zwierzaki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nabroiły, ale do końca będą udawać, że to absolutnie nie one. Automatycznie podkulają ogon i uszka, patrząc na swojego właściciela rozżalonymi oczami. Chyba nie ma na świecie śmieszniejszego widoku niż pies zgrywający niewiniątko.

Żaden miłośnik czworonogów nie byłby w stanie długo gniewać się na swojego towarzysza. Jego słodki pyszczek sprawia, że od razu mu wybaczamy, bo przecież każdemu może się zdarzyć trochę narozrabiać. Gorzej, jednak kiedy sytuacja zaczyna się powtarzać coraz częściej. W dzisiejszej galerii przedstawimy 18 przezabawnych zdjęć, które sprawią, że każdy, choć na chwilę się uśmiechnie.

Aby je zobaczyć, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Znaki zodiaku zdradzają w jaki sposób odejdziemy z tego świata. Niektórzy muszą bardzo uważać, czeka ich straszny los
2. Lekarka zemdlała na widok zwłok 8-miesięcznej Ani dźgniętej 46 razy. Zabójca skazany na karę śmierci!
3. Dziewczynka urodziła się z niecodziennymi włosami. Ale patrząc na zdjęcia jej mamy dopiero będziecie zdumieni
4. Otyła kasjerka przeszła na dietę. Zrzuciła 82 kg i została supermodelką, oszałamiające zdjęcia
 

Następna strona