Gwiazdy "Przyjaciółek" pokazały, jak mieszkają. Jest czego zazdrościć!

Przyjaciółki. Mieszkanie Sochy
instagram.com/malgosia_socha
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" z pewnością chętnie odpoczywają w swoich domowych kącikach. Miejsca, w których aktorki hitowej produkcji Polsatu spędzają najwięcej czasu, są naprawdę przytulne. Tak jak wielu celebrytów, one również mogą poszczycić się wysokim standardem życia. Wiele na ten temat mówią choćby zdjęcia, które serialowe przyjaciółki opublikowały na swoich kontach społecznościowych. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie jak mieszka m.in. Małgorzata Socha.

Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" nie tylko na ekranie mają mieszkania, których wielu może im pozazdrościć. Miejsca, do których wracają po wyjściu z planu zdjęciowego również nie należą do przeciętnych, a wręcz przeciwnie, mogą imponować.

Serialowe przyjaciółki wyjątkowo dobrze odnalazły się w swoich rolach na ekranie. Poza pracą każda z nich również radzi sobie całkiem nieźle. Aktorki są aktualnie na takim etapie kariery, w którym dorobiły się nie tylko wymarzonych podróży, ale również naprawdę pięknych domów.

Celebryci bardzo często chronią swoje życie prywatne i nie udostępniają informacji na temat miejsc, w których mieszkają. Jednak czasami zdarza się, że decydują się podzielić z fanami pewnymi migawkami z życia osobistego.

Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z tych aktorek, które postanowiły podzielić się z fanami zdjęciami ze swojego domowego zakątka. Na jej Instagramie pojawiły się fotki przedstawiające chociażby pokoik jej 3-letniej córeczki. Przypomnijmy, że aktorka serialu "Przyjaciółki" wciela się w rolę Doroty.

Kolejną taką gwiazdą serialu jest Małgorzata Socha. Ona również udostępniła kilka zdjęć ze swojego modernistycznego mieszkania. Możemy na nich zauważyć, że gustuje ona w biało-szarych wnętrzach z nutką czarnych odcieni. Poza tym, jej kuchnia została wyposażona w kremową zabudowę, a na podłodze znalazło się jasne drewno.

Niestety, nie wszystkie z czterech serialowych przyjaciółek postanowiły uchylić rąbka tajemnicy. Joanna Liszowska, która odgrywa rolę Patrycji, nadal skutecznie ukrywa swoje życie osobiste przed mediami. Możemy jednak przypuszczać, że jej dom również wygląda przepięknie.

Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszkają aktorki serialu "Przyjaciółki", koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Zebraliśmy w niej najlepsze ujęcia z ich domostw.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona