Gwiazdy "Przyjaciółek" pokazały, jak mieszkają. Jest czego zazdrościć, 6. zdjęcie zawstydzi nawet Szelągowską

Przyjaciółki
Kadr z serialu "Przyjaciółki"
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Przyjaciółki z pewnością chętnie odpoczywają w swoich domowych kącikach. Miejsca, w których aktorki hitowej produkcji Polsatu spędzają najwięcej czasu są naprawdę przytulne. Tak jak wielu celebrytów, one również mogą poszczycić się wysokim standardem życia. Wiele na ten temat mówią choćby zdjęcia, które serialowe przyjaciółki opublikowały na swoich kontach społecznościowych. Przedstawiamy, jak mieszka m.in. Małgorzata Socha.

Przyjaciółki nie tylko na ekranie mają mieszkania, których wielu może im pozazdrościć. Miejsca, do których wracają po wyjściu z planu zdjęciowego, również nie należą do przeciętnych, a wręcz przeciwnie, mogą imponować.

Celebryci bardzo często chronią swoje życie prywatne i nie udostępniają informacji na temat miejsc, w których mieszkają. Jednak czasami zdarza się, że decydują się podzielić z fanami pewnymi migawkami z życia osobistego.

Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z tych aktorek, które postanowiły podzielić się z fanami zdjęciami ze swojego domowego zakątka. Na jej Instagramie pojawiły się fotografie przedstawiające, chociażby pokoik jej 3-letniej córeczki. Przypomnijmy, że aktorka wciela się w rolę Doroty.

Niestety, nie wszystkie z czterech serialowych przyjaciółek postanowiły uchylić rąbka tajemnicy. Joanna Liszowska, która odgrywa rolę Patrycji, nadal skutecznie ukrywa swoje życie osobiste przed mediami. Możemy jednak przypuszczać, że jej dom również wygląda przepięknie.

Przedstawiamy najlepsze ujęcia z domostw głównych bohaterek serialu, na widok niektórych opada szczęka.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona