Są najlepszymi przyjaciółkami. Dzielą ze sobą wszystko, nawet męża, a zdjęcia rodziny, którą stworzyli pobijają sieć

Przyjaciółki na zawsze
imgur.com
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Przyjaciółki na zawsze

Przyjaciółki dzielą się ubraniami, kosmetykami czy sekretami. W przypadku tych dwóch dziewczyn to nie wszystko. Panie razem z mężczyzną i dziećmi tworzą bardzo nietypową rodzinę. Mają swój pomysł na życie, a co dla wielu jest wyjątkowo zaskakujące, wszystko wskazuje na to, że ich plan działa.

Illy poznała Kaylę w kawiarni. Dziewczyny od razu złapały nić porozumienia i natychmiast stały się nierozłączne. Połączyła je wspólna pasja do bajek Disneya, a najprawdopodobniej mogły się też wcześniej spotkać na koncertach, ponieważ obie kochają tę samą muzykę.

Czas mijał, a dziewczyny spędzały coraz więcej czasu razem. Doszło do tego, że poznały swoje rodziny, znajomych, a Kayla poznała swoją przyjaciółkę ze swoim chłopakiem. Nawet przez jakiś czas pracowali razem w kawiarni. Wszystko się zmieniło, gdy Illy zaszła w ciążę.

Kobiety zbliżyły się do siebie jeszcze bardziej. W pewnym momencie zrozumiały, że są w sobie zakochane. Kayla powiedziała swojemu chłopakowi, że kocha i jego, i swoją najlepszą przyjaciółkę. Jej partner nie miał nic przeciwko, dopóki będzie spotykać się z kobietą, a nie innym mężczyzną. Pewnego dnia, gdy cała trójka była w jednym mieszkaniu popijając drinki, Kayl zaproponował, żeby wszyscy razem byli w związku.

I w ten sposób założyli rodzinę, która składa się z dwóch przyjaciółek, mężczyzny i dzieci. Oni są zachwyceni taką sytuacją, a internauci są zaskoczeni, jak można bez żadnych problemów tworzyć taki związek.

Kliknij "Następna strona" by zobaczyć kolejne zdjęcie.

Następna strona