Życiowe dramaty gwiazd "Przyjaciółek". Historie, które wydarzyły się naprawdę i łamią serce

Przyjaciółki
Kadr z serialu "Przyjaciółki"
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Przyjaciółki zdecydowanie są jednym z najpopularniejszych seriali emitowanych na antenie Polsatu. Od 2012 roku mieliśmy okazję obejrzeć już 12 sezonów i każdy z nich wyczekiwany był z ogromną niecierpliwością. Duże zainteresowanie fanów wzbudza nie tylko los bohaterek produkcji, ale również ich życie prywatne. Okazuje się, że nie jest ono wcale takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Niektórzy z nich mają za sobą naprawdę ciężkie chwile. Przedstawiamy najtrudniejsze przeżycia, z którymi musieli zmierzyć się bohaterzy serialu.

Przyjaciółki to serial, który po raz pierwszy został wyemitowany na początku września 2012 roku. Telenowela w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki okazała się hitową produkcją! Ekipa filmowa nie zwalniając tempa, sukcesywnie realizuje zdjęcia do kolejnych sezonów, a najwierniejsi fani z niecierpliwością odliczają do dnia premiery.

O spektakularnym sukcesie serialu Przyjaciółki, niewątpliwie decydują perypetie czterech kobiet, które połączyła silna więź. W ich codziennych problemach, poruszających historiach i dylematach wielu może znaleźć odbicie codziennych zawirowań własnego życia uczuciowego. Dzięki odpowiednio dobranym kreacjom bohaterek produkcja emanuje niepowtarzalnymi kobiecymi osobowościami. Nie sposób nudzić się, oglądając serial, kiedy na ekranie możemy podziwiać dzielną Inge (Małgorzata Socha), żywiołową Patrycję (Joanna Liszowska), władczą Zuzę (Anita Sokołowska) czy też opiekuńczą Ankę (Magdalena Stużyńska). Oprócz świetnej damskiej obsady nie należy również zapominać o przystojnych panach, którzy również tworzą ten serial, przykładowo Bartek Kasprzykowski czy Paweł Deląg.

Oprócz losów serialowych postaci, w które wcielają się aktorki, fanów interesuje również ich życie prywatne. Chętnie przyglądają się temu, co dzieje się po wyłączeniu kamer i opuszczeniu planu serialu. Wbrew pozorom ich życie wcale nie jest usłane płatkami róż, a niektóre z gwiazd przeżyły naprawdę trudne chwile, które niewątpliwie chciałyby wymazać z pamięci. Utrata najbliższej osoby, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu czy pożar domu, to jedne z nielicznych dramatów towarzyszących ich życiu codziennemu. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy największe życiowe dramaty gwiazd serialu "Przyjaciółki".

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, co spotkało aktorską parę, którą tworzą Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Te gwiazdy zachowały dziewictwo aż do ślubu! 10 nazwisk, w niektóre aż ciężko uwierzyć
2. Aktorka TVN przyznała się do przykrej choroby. Cierpi na nią coraz więcej gwiazd, w tym Kinga Rusin i Joanna Krupa
3. Jak zmieniały się dzieci występujące w "M jak miłość"? Mateuszek, Łukasz i Ula są nie do poznania!
 

Następna strona