Aktorka "Przyjaciółek" rozwiodła się z mężem w tajemnicy! Ujawniamy szczegóły ich burzliwego związku

Autor Andżelika Wróblewska - 6 Czerwca 2019

Przyjaciółki to serial emitowany na antenie Polsat od 2012 roku. Jedna z głównych aktorek, Joanna Liszowska zarówno w serialu, jak i w życiu prywatnym nie ma szczęścia w miłości. Niedawno media obiegła wiadomość, że aktorka po blisko 9 latach małżeństwa rozstała się z mężem. Przez długi czas kobieta ukrywała ten fakt przed fanami, jednak ci zorientowali się, że coś jest na rzeczy i przyparta do muru postanowiła wyznać prawdę. Historia ich miłości jest naprawdę zaskakująca.

Przyjaciółki to serial, który słynie z opowieści 3 kobiet o związkach z mężczyznami. Ich historie bywają różne, jednak największą popularnością i byciem na językach cieszy się historia miłosna Joanny Lisowskiej w prawdziwym życiu. Aktorka bardzo ceni sobie prywatność i stroni od publicznego wypowiadania się w kwestii swojej rodziny i życia uczuciowego.

Ślub aktorki ze szwedzkim milionerem wydawał się jak bajka. Piękna, jasnowłosa aktorka i bogaty biznesmen, para idealna. Plotki o kryzysie w ich związku jednak bardzo szybko obiegły media, ale żadne z nich nie chciało się do tego odnosić. Liszowska coraz częściej bywała w Polsce, a jej ukochany rzucał się w wir pracy w Szwecji.

W końcu po ponad roku od rozwodu Joanna przyznała się, że sielanka dobiegła końca i nie są już razem. Historia ich miłości jest jak scenariusz komedii romantycznej, która kończy się tragicznie. Razem z redakcją Pikio naświetlamy całą sprawę rozstania Joanny z ukochanym.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News