Genialny trik na składanie prześcieradła z gumką. W niecałą minutę będzie idealnie złożone

Autor Weronika Wasiak - 27 Maja 2020

Prześcieradło z gumką ma wiele zalet, jednak posiada też całkiem sporo wad, jak chociażby składanie, co okazuje się nie lada wyzwaniem. Jeżeli ktoś z was nie przepada za zakładaniem na kołdrę nowej poszewki zapewne zgodzi się, że nie może się to równać składaniu prześcieradła z gumką. Na szczęście pewna kobieta znalazła na to sposób.

Jak złożyć prześcieradło z gumką? To pytanie zadaje sobie niejedna gospodyni domowa. Nie w sposób zaprzeczyć, że niewątpliwie bezkonkurencyjną zaletą takiego prześcieradła jest fakt, że nie zsuwa się po założeniu na materac. Doskonale trzyma się przez całą noc, dlatego tak wiele osób się na nie decyduje. Niestety, o ile noc bez zwijającego się prześcieradła jest spokojna, tak moment jego złożenia już nie do końca. Przesz umieszczoną w nim gumkę staje się to prawdziwym wyzwaniem. Z pomocą przychodzi Jill Cooper, która ochoczo pokazuje swoje najlepsze domowe triki na kanale "Living On A Dime To Grow Rich" w serwisie YouTube. Tym razem padło właśnie na prześcieradło z gumką, a dzięki przedstawionej przez kobietę sztuczce, złożysz to w niecałą minutę.

Kliknij "Następna strona", by poznać genialny sposób na złożenie prześcieradła z gumką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupił dom, spojrzał na plan budynku i zaczął kopać. Odkrył porażający sekret poprzedniego właściciela
  2. W noc poślubną wyszła na jaw porażająca prawda o pannie młodej. Mąż nie wytrzymał, musieli się rozstać
  3. Mama zajrzała do buzi 11-tygodniowego synka i pobladła. Natychmiast zabrała go do szpitala, ale nawet lekarze byli bezradni
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News