Ojciec Pio miał przerażającą wizję o III wś. 7 najbardziej przerażających przepowiedni

Autor Michał Kubacki - 26 Maja 2019

Przepowiednie od zamierzchłych czasów przerażały ludzkość, strasząc zagładą wszechświata. Od niepamiętnych czasów pisze się o proroctwach, które zwiastują koniec naszej ery. Niektóre przepowiednie brzmią bardzo symboliczne i opowiadają o kolejnych etapach upadku ludzkości. Są takie, które się sprawdziły. Przedstawiamy 7 proroków, którzy swoimi przepowiedniami powodują, że włos jeży się na głowie.

Przepowiednie to zjawisko, którego autentyczność bada się od lat. Są to informacje od osób posiadających dar przewidywania przyszłości, które mówią o konkretnych wydarzeniach oddalonych w czasie. Zdaniem badaczy tego zjawiska, nie jest możliwe, aby mieć taką umiejętność i przeważnie przypisują prorokom kłamstwa i pomówienia, lub łut szczęścia w przypadku sprawdzonych proroctw. Niektórzy sławni na całym świecie prorocy, tacy jak Nostradamus, lub cudotwórca Ojciec Pio, w swoich czasach faktycznie zadziwiali ludzi i istnieje wiele opowieści o ich wyczynach.

O zakonniku Pio, mówiło się wiele niesamowitych rzeczy. Wielu opowiadało, że miał umiejętność bilokacji, czyli mógł znajdować się w dwóch różnych miejscach w tym samym czasie. Powstały również plotki o jego stygmatach, czyli ranach na podobieństwo Chrystusa, które Ojciec Pio przykrywał rękawiczkami nasączonymi kojącymi olejkami. Wielokrotnie podawano, o tym, że z jego dłoni regularnie ciekła krew. Bracia zakonnicy Ojca Pio mówili również o jego charakterystycznym kwiatowym zapachu, który wypełniał pomieszczenie za każdym razem, gdy Ojciec Pio się w nim znajdował. Aromat był na tyle niesamowity, że wielu mówi o uczuciu boskości, jakie mu towarzyszyło. Jest też informacja o dziewczynie, która przyszła do Ojca Pio z nieruchomą ręką, o której lekarze mówili, że już nigdy nie powróci do pełnego zdrowia. Ojciec Pio pobłogosławił ją i powiedział, żeby zaufała Bogu. Kilka lat później, dziewczyna poczuła zapach żonkili i rzekomo, jej ręka całkowicie wyzdrowiała.

Osobom, które mają dar do przepowiadania przyszłości, przypisuje się boskie moce. Czy rzeczywiście tak jest? Przedstawiamy 7 proroków, którzy w swoim życiu przewidzieli kilka tragicznych wydarzeń z dziejów ludzkości. Zapowiedzieli oni koniec świata.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News