Najsłynniejsze przepowiednie, które się spełniły. 7 pozycja wydarzyła się niedawno

Przepowiednie
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Przepowiednie jasnowidzów to temat budzący wiele kontrowersji. Niektórzy podchodzą do nich bezkrytycznie, wierząc w każde słowo. Inni natomiast zupełnie nie dają się przekonać nawet mimo faktu, że niektóre z nich się spełniły. Przedstawiamy 7 najsłynniejszych przepowiedni, które rzeczywiście miały miejsce. Część z nich sprawia, że aż włos jeży się na głowie.

Przepowiednie mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie z resztą jest w przypadku jasnowidzów, którzy często muszą znosić liczne obelgi, jakie padają w ich kierunku. Sceptycznie nastawione osoby nie szczędzą obraźliwych epitetów w stronę tych osób. Mimo tego, że niektóre wizje się sprawdziły, to część społeczeństwa jest przekonana, że był to zwykły zbieg okoliczności. Z kolei ci, którzy wierzą w "nadprzyrodzone" zdolności, już zaczynają obawiać się przepowiedni, jakie zostały przewidziane na najbliższe lata.

Niektóre źródła podają, że w 2019 roku ma wybuchnąć III wojna światowa. Ma to być związane z odpadnięciem niemieckiej drużyny z Mistrzostw Świata. Podobna sytuacja miała miejsce w 1938 roku. Wtedy wszyscy byli w szoku, a rok później wybuchła wojna. W to wydarzenie zaangażowane mogą być również inne kraje. Konflikt dotyczyć może Rosji i USA, jak również Rosji i Wielkiej Brytanii. Prawdopodobne są również konflikty w krajach arabskich.

Jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów jest Krzysztof Jackowski, którego przepowiednie również niejednokrotnie miały miejsce w realnym świecie. Mężczyzna często musi mierzyć się z falą krytyki, jaka na niego spływa. Wielokrotnie jednak dzięki swoim zdolnościom pomagał nawet organom policji w odnalezieniu ciał zaginionych ludzi.

Wiele z przepowiedni na 2018 rok rzeczywiście miało miejsce. Libański jasnowidz Michel Hayek opublikował listę przepowiedni pod koniec grudnia 2017 roku. Jego wizje sprawdziły się w niemal stu procentach. W pierwszej kolejności oświadczył, że widzi czarne chmury zbierające się nad wieloma czołowymi europejskimi politykami, szczególnie Angelą Merkel, Theresą May oraz Emmanuelem Macronem, który znajdzie się ponadto w jakimś wielkim niebezpieczeństwie (protest "żółtych kamizelek", ranni i zabici na ulicach Paryża). Później dodał, że w Pałacu Buckingham wybuchnie skandal (ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle). Przepowiedział także serię zamachów terrorystycznych w Europie w 2018 roku (zamach w Carcassonne, Trèbes oraz Strasburgu). Przewidział również wydarzenie, które wstrząsnęło Realem Madryt: Cristiano Ronaldo odszedł z drużyny.

Spełnionych wizji jasnowidzów jest mnóstwo, zdecydowaliśmy dzisiaj jednak przytoczyć te najpopularniejsze, przez niektóre aż zapiera dech w piersiach.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszą i najgłośniejszą przepowiednię ostatnich czasów.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 niepozornych objawów świadczących o tym, że mogłeś mieć udar i o tym nie wiedzieć. W krótkim czasie może nastąpić kolejny
2. Adoptuje ze schroniska wyłącznie stare i schorowane psy. Jak zobaczycie jego dom, będziecie zdumieni, 15 powalających zdjęć
3. 35-letnia kobieta spożywała 40 piw dziennie. Tuż przed śmiercią nikt nie był w stanie jej poznać

Następna strona