Linie na Twoich dłoniach układają się w podobny znak? Niezwykle rzadkie, mówi bardzo wiele o przyszłości

Autor Aleksandra Bolko - 6 Lutego 2020

Przepowiednia nie zawsze się sprawdza, ale lepiej wiedzieć, co może się wydarzyć, zwłaszcza jeśli dotyczy to bezpośrednio ciebie. Pomogą w tym nasze dłonie.

Ludzkie dłonie są niesamowite. Nie tylko możemy używać ich do najróżniejszych funkcji i czynności , ale możemy także dzięki nim poznać swoją przyszłość. Przepowiednie poznawane na podstawie dłoni to tzw. chiromancja. Zajmuje się ona odczytywaniem znaków z dłoni. Może nam nie tylko wskazać przyszłość, ale także określić życiową postawę. Dziedzina ta pochodzi jeszcze z czasów starożytnych. Warto jednak pamiętać, że z lewej i prawej dłoni odczytuje się inne wiadomości.

Z lewej możemy wyczytać to, co niewiadome i niezależne od nas: będą to informacje związane z przeznaczeniem i losem. Prawa natomiast wskaże nam życiową postawę, którą się kierujemy. Interpretować znaki może każdy, warto jednak wiedzieć jak. Rozpoznajemy siedem linii: linia losu, miłości, linia serca, linia głowy, linia Słońca, linia Merkurego i linia Wenus. W dalszej części galerii pokażemy Wam co dokładnie oznaczają poszczególne linie.

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć co cię czeka

Zobacz także:

  1. Myślała, że uratowała zwykłego kociaka. Po badaniu lekarz odkrył o nim porażającą prawdę, kobieta aż zaniemówiła
  2. Brutalnie szczere zdjęcia prosto z porodówki. Nawet matki nie mogą znieść ich widoku, tylko dla osób o nerwach ze stali
  3. Twarz, zakochana para czy pusta łódka? Pierwsza rzecz, którą zobaczysz zdradzi całą prawdę o Tobie
  4. Pyszny domowy ser robi się w 20 minut. Potrzeba tylko 3 składników, dziecinnie prosty przepis

źródło: Onet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News