Można zrobić rosół w 30 minut bez użycia kostki. Wystarczy znać tajny trik kucharzy, smak powala na kolana

Autor Agata Jaroszewska - 9 Czerwca 2020

Przepis na rosół to często tajemnica rodzinna przekazywana z pokolenia na pokolenie. Każda gospodyni posiada swój sekretny składnik lub też oryginalny sposób przygotowywania, co czyni potrawę wyjątkową. Do tej pory najczęściej powtarzaną zasadą dotyczącą gotowania tej klasycznej zupy, był fakt, iż potrzebuje ona sporo czasu, by osiągnąć najlepsze walory smakowe. Jak się okazuje nie jest to do końca prawdą, a na potwierdzenie tej tezy mamy dla was przepis na rosół, który wykonacie w dosłownie pół godziny.

Na YouTubie na kanale "Bartek bez przepisu" pojawiło się nagranie, które jest odpowiedzią na modlitwy wszystkich zabieganych smakoszy rosołu. Prowadzący kanał podpowiada jak w niesamowicie krótkim czasie stworzyć uwielbianą przez wielu zupę. Wydaje się, że to rozwiązanie jest wręcz idealne i warto sprawdzić czy smak rosołu gotowanego wiele godzin nie dorównuje temu, który wyczarujecie w kuchni w zaledwie 30 minut. Jesteście ciekawi jak to zrobić?

Kliknij "Następna strona", aby poznać szczegóły przepisu na rosół w 30 minut

Zobacz także:

  1. Masz komornika? Mógł zabrać Twoje pieniądze wbrew prawu, chodzi o jeden haczyk
  2. Nie zobaczymy Kingi Rusin w uwielbianym programie TVN. Podano smutny powód, widzowie zaleją się łzami
  3. Lekarze zobaczyli twarz noworodka tuż po porodzie i pobledli. Wyjątkowo rzadki widok, ma twarz 80-latka
  4. Szydzili z niej, wszystko przez chorobę, która zniszczyła jej piękną skórę. Przeszła metamorfozę, niestety pojawiły się skutki uboczne

Źródło: YouTube.com / Bartek bez przepisu

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News