Przemek Kossakowski rzadko o tym mówi, ale przeżył najgorszy dramat. Wylądował na dnie

Przemek Kossakowski przeszedł życiowy dramat
instagram.com/przekossakowski/
Wstecz

1 z 8

Dalej

Przemek Kossakowski przeszedł życiowy dramat

Przemek Kossakowski to dziś jeden z najbardziej lubianych celebrytów. Gwiazda TTV odznacza się skromnością i nieafiszowaniem się życiem prywatnym. Mało kto wie, że zanim został znanym prowadzącym z tzw. "pierwszej ligi" musiał zmierzyć się z życiowym dramatem.

Przemek Kossakowski od pierwszych momentów w mediach zachwycił widzów swoją skromnością i profesjonalizmem. Jednak zanim trafił do telewizji TTV i otrzymał cykl swoich autorskich formatów, przeszedł życiowe piekło.

Prowadzący dobrze zna smak biedy i niepowodzeń. Nieszczęścia w jego przypadku nie chodziły parami, a wręcz czwórkami. Tylko przypadek sprawił, że dziś możemy podziwiać go na ekranach telewizorów i z zacięciem oglądamy przygody 47-letniego dziennikarza.

Chociaż jego życie prywatne w pewnym momencie legło w gruzach, dzięki pojawieniu się w mediach poznał kobietę swojego życia. Wszyscy byli w szoku, kiedy w 2018 roku pojawił się z Martyną Wojciechowską na Balu Fundacji TVN.

Przemek Kossakowski dziś odnosi sukces za sukcesem, lecz pamięta, czym jest skromność i pokora. W galerii można zapoznać się z historią jego życia jeszcze sprzed czasów telewizji.

Kliknij "Następna strona", aby poznać poruszającą historię Przemka Kossakowskiego pełną upadków i kryzysów.

Zobacz także:

  1. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądali bohaterowie Googlebox z TTV. Sylwii Bomby i Agi Kotońskiej prawie nie da się rozpoznać
  2. Horoskop chiński na Rok Szczura zadziwia precyzją. Mówi, komu poszczęści się w miłości, a kto zarobi ogromne pieniądze
  3. Niepokojące przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2020 rok. Gdy je zobaczył podczas wizji, aż złapał się za głowę
  4. Perfekcyjne włosy Dagmary Kaźmierskiej są jego zasługą. Kobiety jeżdżą do niego nawet 300 km

Źródło: Twój Styl

Następna strona