Fenomenalny trik na pranie pościeli i ręczników. Będą mięciutkie, zadbane, a przede wszystkim odkażone

Pranie pościeli, trik
unsplash.com Volha Flaxeco
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Genialny trik na pranie pościeli

Pranie zdecydowanie zalicza się do bardziej znienawidzonych przez większość czynności, jeśli mowa o porządkach domowych. Segregowanie na: białe, kolorowe, delikatne, bielizna, koszule, pranie w tylu i tylu stopniach - to wszystko może spędzać sen z powiek niejednej gospodyni domowej. Co gorsza, na rynku możemy znaleźć nieskończoną ilość detergentów: proszki, płyny, kapsułki, chusteczki i wiele innych produktów, a każdy z nich przeznaczony do czegoś zupełnie innego. Jak to ogarnąć i nie zwariować? 

Szczególnie pranie pościeli może być kłopotliwe. Niewielu wie, jak często powinniśmy to robić, w ilu stopniach i jakich używać do tego detergentów. Każdy producent zaleca co innego, a zamieszczane na opakowaniu instrukcje nie zawsze są dla nas dobre, bo przecież mówimy o czymś, co bezpośrednio styka się z naszą, często bardzo delikatną i wrażliwą skórą. Musimy zatem zwracać uwagę, by w odpowiedni sposób zadbać o czystość pościeli i uniknąć ewentualnych podrażnień. 

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że poszewki na kołdrę, jak i sama kołdra, są jednym z większych siedlisk niechcianych bakterii, które później lądują na naszej skórze. Zatem jak często prać pościel, w jaki sposób, i który podjęty przez nas krok będzie najwłaściwszy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w kolejnych slajdach, a także poznacie obłędny trik na mięciutkie, zadbane i przede wszystkim, odkażone pranie. 

Kliknij "Następna strona", by poznać tajniki prania pościeli. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemniczy nieznajomy przez 70 lat odwiedzał grób chłopca. Gdy prawda w końcu wyszła na jaw, jego siostra oniemiała
  2. Policjant pojechał na domową interwencję. Gdy zajrzał do pokoju 13-latka zamarł
  3. Najlepszy przepis krok po kroku na kultowe ciasto z czasów PRL-u. Zapomniany smak, którym zachwycały nasze babcie

Następna strona