Mało kto wie, jaki zawód wykonywała Małgorzata Trzaskowska. Szybko zrezygnowała, gdy mąż został prezydentem Warszawy

Praca Małgorzaty Trzaskowskiej
Andrzej Iwanczuk REPORTER
Wstecz

1 z 7

Dalej

Praca Małgorzaty Trzaskowskiej pozostawała tajemnicą

Małgorzata Trzaskowska towarzyszyła mężowi, Rafałowi Trzaskowskiemu, niemal na każdym etapie kampanii wyborczej. Kobieta była bardzo zaangażowana w głoszenie postulatów męża, a także w zjednywanie sobie sympatii elektoratu. Nie da się ukryć, że jej słowa, szczególnie te skierowane do żeńskiej części wyborców prezydenta Warszawy, odbiły się szerokim echem i skupiły uwagę mediów właśnie na niej.

Żona Rafała Trzaskowskiego zasłynęła, kiedy podzieliła się pomysłem rozwiązania zwanego dodatkiem rekompensacyjnym. Z założeń tej idei wynika, że każda kobieta, która wychowywała dzieci, miałaby cieszyć się dodatkiem do emerytury wynoszącym 200 zł za urodzoną pociechę. Według autorki pomysłu, dodatek pomógłby w zrównaniu szans i możliwości kobiet i mężczyzn na współczesnym rynku pracy.

Dziś media obiegła informacja na temat nowej deklaracji niedoszłej pierwszej damy. Ze słów Małgorzaty Trzaskowskiej wynika, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w sprawach związanych z polityką. Kobieta dała się poznać jako zaangażowana działaczka społeczna, która głęboko przejmuje się sprawami Polek. Można przypuszczać, że jej dalsza działalność będzie dotyczyła właśnie tego obszaru.

Wiele osób zastanawia się, kim jest charyzmatyczna blondynka. Małgorzata Trzaskowska sprawia wrażenie osoby, która ma własne zdanie i nie boi się go zaprezentować publicznie. Nie brakuje jej także inteligencji oraz oczytania, które były widoczne podczas merytorycznych wypowiedzi podczas kampanii. Z informacji wynika, że praca na oficjalnych, urzędowych stanowiskach nie jest dla niej nowością. Żona Rafała Trzaskowskiego posiada już pewne doświadczenie w tej dziedzinie.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej o Małgorzacie Trzaskowskiej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda po zakończeniu wiecu powiedział kilka słów wprost do mikrofonu. Wielu poczuło się rozczarowanych
  2. Bolesna prawda wyszła dopiero po latach. Chodzi o serial „Czterej pancerni i pies”
  3. Jak złożyć protest wyborczy? Kilka prostych kroków na zgłoszenie podejrzanych działań przy wyborach
  4. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie

Źródło: Eska.pl

Następna strona