Nagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzy

Autor Mateusz Sidorek - 7 Maja 2020

Wciąż trwają poszukiwania Kacperka. Na oficjalnym portalu służb Policja.pl pojawił się obszerny komunikat dotyczący akcji, wydany przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu. Dopiero teraz możemy poznać dramatyczne kulisy sprawy zaginięcia 3,5-letniego chłopca z Nowogrodźca. Opublikowano również fotografie, dokumentujące pracę funkcjonariuszy.

ZOBACZ TAKŻE:Przerwano poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Policja przekazała smutny komunikat

Zanim jednak przejdziemy do komunikatu, przypomnijmy sobie, jak do tej pory wyglądały poszukiwania. Kacperek zaginął 27 kwietnia i policja jeszcze tego samego dnia rozpoczęła akcję po tym, jak otrzymała zgłoszenie. Z każdym dniem do poszukiwań dołączało się coraz więcej jednostek. Służby wykorzystały helikopter policyjny, drona oraz psy tropiące. Działania policji wspierali również strażacy.

KWP we Wrocławiu podsumowało poszukiwania Kacperka

W poszukiwania 3,5-letniego chłopca zaangażowani byli także płetwonurkowie, którzy na co dzień służą w jednostkach antyterrorystycznych w całej Polsce. Mimo, że operacja przeprowadzana jest na dużą skalę, przed śledczymi wciąż bardzo trudne zadanie. Jak się okazało, rzeka, do której najprawdopodobniej wpadło dziecko, to bardzo trudny teren. Ma wiele odnóg i jest rzeką rwącą.

Chociaż poszukiwania trwają już ponad tydzień, nadal nie znaleziono tropu, który doprowadziłby do przełomu w akcji. W komunikacie KWP we Wrocławiu przekazuje bardzo istotne informacje dotyczące operacji. Niedawno w Nowogrodźcu pojawiły się kolejne jednostki, które mają pomóc w odnalezieniu Kacperka. Policja dolnośląska udostępniła również geoaradar.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak przebiegają poszukiwania i poznać treść komunikatu

Zobacz także:

  1. Ojciec dowiedział się, co robi jego piękna córka. Kiedy ich znaleźli, było już za późno, doszło do niewyobrażalnej tragedii
  2. Szczeniak owczarka niemieckiego z niezwykłymi oczami. Ich sekret jest banalny, efekt nieziemski
  3. Jaki znak zodiaku ma Wasze małżeństwo? Odpowiedź może zaboleć, nie wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie
  4. Po 40-godzinnym porodzie położna spojrzała na matkę i zamarła. Miała do przekazania niebywałą informację

źródło: Policja.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News