Lekarze przyznali, że takiego porodu nigdy nie widzieli. Zdarza się raz na 52 miliony urodzeń

Poród
Materiały prasowe
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Poród naturalny jest jednym z najbardziej ekstremalnych przeżyć w życiu kobiety. Dziś ciężarne coraz częściej decydują się na planowane cięcie cesarskie, w tym przypadku jednak było ono nieuniknione, a urodzenie siłami natury graniczyło z cudem. Lekarze przyznali, że czegoś takiego wcześniej nigdy nie widzieli, a taki przypadek ma miejsce jedynie raz na 52 miliony urodzeń. Przedstawiamy, co wydarzyło się podczas ciąży jednej z kobiet.

Poród zawsze jest dla kobiety ciężkim wyzwaniem, a ten, który przestawimy Wam w naszej galerii, wymagał od kobiety szczególnie dużo siły i wytrwałości. Podobnie z resztą, jak sama ciąża, która już od pierwszych miesięcy nie była dla niej łatwa. Dzięki nowoczesnym technologiom medycznym, które cały czas się rozwijają, młodzi rodzice nie muszą oczekiwać dnia porodu, by poznać swoje dzieci. Badania USG, obecnie są przeprowadzane nawet w trójwymiarze i pozwalają zobrazować aktywność płodu. Jeśli rodzice sobie tego życzą, istnieje również możliwość ustalenia płci dziecka.

Kolejnym bardzo ważnym zastosowaniem badań ultradźwiękami jest ustalenie, czy ciąża jest wielopłodowa. Ta informacja pomaga zadbać o należytą troskę podczas ciąży oraz o zapewnienie, by przebieg porodu był bezpieczny tak samo dla matki, jak i noworodków.

Życie jednak bywa pełne niespodzianek. Przekonała się o tym na własnej skórze Oksana Kobeletska, mieszkanka Odessy na Ukrainie. Kobieta cały czas wierzyła, że jest w ciąży z bliźniakami dwujajowymi, jednak to, czego się dowiedziała podczas jednej z wizyt u lekarza, było dla niej szokiem. Nie mniejszy szok przeżył również lekarz, który stwierdził, że taka sytuacja ma miejsce naprawdę bardzo rzadko, bo jedynie raz na 52 miliony lat! Kobieta była zatem "wybrańcem".

Rodzice i pociechy spotkali się z dużym zainteresowaniem ze strony mediów i internautów. Z tego powodu założono im nawet profil na Instagramie, gdzie ludzie nie szczędzą Kobeletskim miłych słów w komentarzach. Wszyscy są zainteresowani tym, jak chowają się ukraińskie maluchy.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, co wydarzyło się podczas porodu i dlaczego był on taki wyjątkowy.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Powód, dla którego pies chodzi za Tobą do toalety Cię zdziwi. 11 rzeczy o Twoim pupilu, których na pewno nie wiedziałeś
2. 20 panien młodych, które zdecydowanie powinny powiedzieć NIE przy wyborze sukni ślubnej. 19 zdjęcie to przegięcie
3. 8 zdjęć, które są dowodem na inteligencję kotów. To lektura obowiązkowa dla wszystkich kociarzy

Następna strona