Kobieta urodziła trojaczki. Patrząc na ich twarze, lekarze oniemieli, taki poród zdarza się raz na 200 milionów

Poród
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Poród to moment najbardziej wyczekiwany nie tylko przez przyszłe mamy, ale również pozostałych członków rodziny. Liam i Becki-Jo pochodzący z Liverpoolu z pewnością zapamiętają to wydarzenie do końca życia. W życiu nie spodziewali się tego, że będą mieć trojaczki do tego tak niezwykłe i wyjątkowe. Lekarze zaniemówili, taki poród podobno zdarza się raz na 200 milionów lat, nieprawdopodobna historia.

Poród to moment w życiu kobiety, z którym wiążę się ogromny stres i mnóstwo obaw. Panie, które szykują się do wizyty na porodówce po raz pierwszy, zastanawiają się, jak to wygląda. Wydawać by się mogło, że przebiega to podobnie jak w filmach. Na ekranie jednak można zauważyć tylko małą część tego, co dzieje się naprawdę. W rzeczywistości jest to kwestia indywidualna każdej kobiety, nie wszystkie są w stanie urodzić siłami natury, niektóre muszą poddać się cesarskiemu cięciu.

Tak było w przypadku Becki-Jo, która dowiedziała się, że w jej brzuchu znajdują się trzy maluchy. Para starała się o rodzeństwo dla swojej trzyletniej córeczki, Indiany. Wkrótce im się to udało, ale nigdy nie spodziewaliby się, że ich pierwsza pociecha będzie miała aż troje rodzeństwa. Kiedy po ich narodzinach lekarz przyjrzał się bliżej twarzom trojaczków, nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Stwierdził, że prawdopodobieństwo tego, co się właśnie wydarzyło, wynosi jeden do dwustu milionów. Przedstawiamy tę niesamowitą historię.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć

Następna strona