Kobieta przeszła wyjątkowo ciężki poród. Spojrzała w oczy swojego męża i zalała się łzami

Poród był dla niej bardzo ciężki
instagram/houseofhoods_
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

W najgorszym koszmarze nie wyobrażała sobie takiego porodu

Poród to dla każdej przyszłej mamy wyjątkowe i niezapomniane chwile. W końcu, po 9 miesiącach niecierpliwego wyczekiwania swojego maleństwa, już za moment będzie mogła wziąć go w ramiona. Trudno sobie jednak wyobrazić, gdy poród jest określany "niezapomnianym" wcale nie za sprawą poruszających, a przykrych przeżyć. Bohaterka tej historii przekonała się o tym w potworny sposób. 

Poród Jessiki Hood był dla niej naprawdę ciężkim przeżyciem. Tym razem na świecie miało się pojawić jej 4 dziecko, a nie mając najmniejszych problemów przy narodzinach poprzednich była wręcz przekonana, że tym razem będzie podobnie. Jeszcze przed rozwiązaniem pojawił się zwiastun mówiący, że czwarty poród może być dla Jessiki bardzo ciężki i niestety, rzeczywistość okazała się jeszcze bardziej brutalna. 

Kilka minut po tym jak dziecko przyszło na świat, na sali nastał popłoch, a do środka wbiegało coraz więcej lekarzy. Każdy z nich starał się robić co w jego mocy, by jak najszybciej zapanować nad sytuacją. Po kilku godzinach Hood była w stanie jedynie spojrzeć głęboko w oczy męża, po czym oboje bezsilnie się rozpłakali. Z czasem kobieta postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych, choć żadne słowa nie były w stanie oddać horroru, z jakim zmierzyła się kobieta. Historia Jessiki odbiera mowę, a jeśli chcesz poznać szczegóły, zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej o przeżyciach kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ręka kobiety była cała w rybich łuskach. Lekarze dokonali niemożliwego odkrycia
  2. Żona spełniła ostatnie marzenie śmiertelnie chorego męża kilka dni przed zgonem. Zrobiła dla niego niewyobrażalną rzecz
  3. Z garażu dobiegały dziwne hałasy. Kiedy żona poszła tam i poznała sekret męża, polały się łzy

Następna strona