Urodziło im się dziecko-syrena. Wygląd ciałka zwala z nóg, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Poród przebiegł bez zastrzeżeń, gorzej było ze stanem zdrowia malucha
facebook.com/Stefan Andrew Shaw
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Poród przebiegł bez zastrzeżeń, gorzej było ze stanem zdrowia malucha

Rodzice na poród czekali z ogromnym zniecierpliwieniem. Chcieli już przywitać na świecie małą kruszynkę. To miało być ich pierwsze dziecko. Już wcześniej wiedzieli, że syn będzie znacząco różnił się od innych noworodków.

Dziecko Stefana i Chelby przyszło na świat przed terminem. Ciąża przebiegała wzorcowo, jednak po badaniach USG lekarz ginekolog uprzedził rodziców, że widzi pewne nieprawidłowości w rozwoju płodu. Zauważył, że nóżki chłopca nie wykształciły się tak, jak powinny.

Nóżki Josepha Shaw były zrośnięte. Rodzice wiedzieli również, że narządy synka także nie rozwijają się prawidłowo. Do końca mieli nadzieję, że jeśli urodzi się zdrowy, możliwa będzie operacja, która rozdzieli zrośniętą skórę i kości. Wtedy mógłby mieć szansę na normalne życie.

Kiedy nadszedł momentu porodu, lekarze nie mieli dla rodziców najlepszych informacji. Stwierdzili, że ich dziecko może nie przeżyć nawet kilku dni.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć noworodka, którego okrzyknięto dzieckiem-syreną. Urodził się z wieloma powikłaniami.

Zobacz także:

  1. W kilka minut zrobisz dla kota eleganckie legowisko. Wystarczy stara podkoszulka, dziecinnie proste
  2. Ręce opadają. 10 najgorszych wpadek ślubnych, numer 7 przechodzi wszelkie pojęcie
  3. Widzowie TVP ich kochali, odeszli w tragicznych okolicznościach. Widok ich grobów po latach jest przytłaczający
  4. Na chwilę zostawiła noworodka z niebezpiecznym pitbullem. Po kilku minutach ujrzała widok wbijający w ziemię, wyciekły zdjęcia

Źródło: Newsner

Następna strona