Lekarze zdębieli gdy zobaczyli w jakim stanie się urodził, musieli szybko działać. Mocne zdjęcia tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Poród
Central European News
Wstecz

1 z 10

Dalej

Nietypowy poród

Poród ledwie się rozpoczął, a lekarze wiedzieli już, że muszą przyszykować się na niesamowite przeżycie. Mama, która czekała aż na świecie pojawi się jej dziecko, nie mogła nawet przypuszczać, że synek przyjdzie na świat w tak niesamowitych okolicznościach. 

Noah Valasco urodził się zupełnie inaczej niż inne dzieci. Poród, po którym pojawił się na świecie, wyglądał unikatowo. Noah urodził się w worku owodniowym, który zazwyczaj pęka, kiedy zaczyna się poród. Moment pękania występuje wtedy, kiedy "odchodzą wody" przyszłej mamie. Jednak w tym przypadku worek nie pękł, a dzidziuś urodził się w nim.

Dziecko Monyck Valasco jest jednym ze 100 000 przypadków maluszków na świecie, które urodziły się w worku owodniowym. Lekarze bardzo często nie wiedzą, jak zareagować na taki poród. 

Podczas porodu lekarze wpuścili na salę porodową profesjonalnego fotografa, który miał uchwycić moment nietypowych narodzin. Zdjęcia zamieszczone w galerii są przeznaczone tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Oglądasz je na własną odpowiedzialność. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć kolejne zdjęcia z porodu.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 15 faktów o puszczaniu bąków, które wprawiają w osłupienie. Po ostatnim nigdy nie spojrzysz na dziewczynę tak samo
2. Polskie gwiazdy 40+, które zostały mamami w "słusznym wieku". Rekord należy do 60-latki!
3. Do swojego domu przygarnęli 11 dzieci. Kiedy pracownik społeczny zobaczył, co z nimi robili, mógł się tylko pomodlić
4. Masz taką szufladę pod piekarnikiem? Jej prawdziwe znaczenie jest zupełnie inne niż myśli większość osób
 

źródło: thesun

Następna strona