Chłopczyk od razu po urodzeniu wyglądał jak 80-latek. Lekarze z bólem serca wyznali, co mu się stało

Poród
.
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Poród czasami wiąże się z wieloma komplikacjami, które później mają negatywny wpływ na rozwój noworodka. Bywa również tak, że jeszcze przed przyjściem na świat dziecka przyszli rodzice dowiadują się o chorobie swojej pociechy. Ten chłopczyk urodził się, wyglądając jak 80-latek, rodzice byli w szoku. Lekarze z wielkim żalem i bólem serca wyznali, co mu się stało. Historia tego dziecka chwyta za serce.

Poród przez niektóre kobiety jest wspominany jako bardzo bolesne doświadczenie. Wiele z nich niejednokrotnie zarzeka się, że nie chciałyby drugi raz przechodzić tego samego, inne z kolei wręcz nie mogą doczekać się kolejnego potomstwa, by znów móc przeżyć tę magiczną chwilę, kiedy brały swoje dziecko na ręce po raz pierwszy. 

Podczas tego porodu lekarze byli w szoku, nigdy wcześniej nie widzieli takiego noworodka. Jego twarz, pomarszczona skóra i owłosienie przypominała ciało 80-latka. Chłopiec przyszedł na świat w Bangladeszu. Jego zdjęcia szybko obiegły wszystkie media, a ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Lekarze także nie kryli swojego zaskoczenia, a reakcja rodziców na wiadomość o chorobie syna wyciska łzy z oczu. Odpowiedzialni za odebranie porodu, po wszystkich badaniach z ogromnym bólem serca wyznali rodzicom, co stało się z ich dzieckiem. Niesamowita historia, która zdarza się raz na kilka milionów lat. 

Aby poznać jej szczegóły, kliknij "Następna Strona". 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nawet szpitale w porównaniu z tymi daniami serwują same smakołyki. Do sieci wyciekły zdjęcia potraw z samolotu, robi się niedobrze od samego patrzenia
2. Cierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyć
3. Zdjęcia są przerażające. Informacje o 22-letniej córce Małysza ścinają z nóg
4. Największe mity na temat zdrowej diety. 8 potraw, które każdy uważa za zdrowe, a mogą poważnie zaszkodzić!
 

Następna strona